Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz t72killer #10 üzenetére

    Ó, hányan eresztik ott ki ugyanezt a gőzt :D

    "Ami ennek ellentmond az éppen a fentebb írt vidéki ingatlanárak, vidéken ingatlanok (tíz)ezrei várják 5MFt alatt eladhatatlanul a megváltót."

    Amúgy ezt nem teljesen értem, gyakran járok Borsod-Heves-Nógrád vonalon, gyönyörű helyek vannak arrafelé, dombok, erdők, kis hangulatos falvak, ilyenkor nyáron a hajnalok olyan frissek hogy harapni lehet a levegőt (persze amikort télen traktorgumival fűtenek, akkor is :D). A rozmárok aránya sem mindenhol vészes. Lehetne tolni vidékről home office-t, csak sajnos az nem annyira dívik (vagy a másik oldalról, pont azért nem szeretik a munkáltatók, mert az alkalmazottak visszaélnek vele vagy csak szimplán nem tudják a helyén kezelni).

    De pl. Hevesből az M3-on konkrétan egy óra alatt Bp.-n lehet lenni, ennyi időt néha Zugló-Árpád híd vonalon BKV-zok / autózok, anyósoméktól (Borsod egyik legtávolabbi zuga) is csak kicsit több mint 2 óra az út a 21/M3-on, ha nem minden nap kellene bejárni, simán bevállalnám. A faluban 5-6 átlagos, vagy 2-3 fullos, felújított, szigetelt családi házat tudnánk venni ha most eladnánk a panelünket. Minimális ráfordítással és promócióval simán kiadható lenne vendégháznak.

    Persze felmerül a kérdés, ha ilyen okos vagyok, miért nem veszek :D Ha szingli / gyermektelen lennék, simán belevágnék, de mivel a kisfiam miatt átkapcsoltunk kockázatkerülő módban, asszony hallani se akar ilyenekről :)

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák