Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #90088192

    törölt tag

    válasz philoxenia #47 üzenetére

    Talán az orosz Czár, Miklós a rettegett, aki kiásatta a halálra ítélt tábornokokat majd ismét bíróságra vitte őket... Persze a patkányokat is halálra ítélte, de ugye a ez mar állatjogi precedens ;]

    Nem rossz ötlet akkor merre túrjunk, kezdjük a Pápákkal? Vagy hogyan tovább...Cook kapitány meg ér ?

    Ez inkább abszurdum, Igen ha megkezdődött a gyanúsított élete során az eljárás, TELJESEN jogos, de így visszamenőleg, vissza kell varratni a fejeket is a lefejezett Francia arisztokrácia testeire, és holnaptól mehet a buli?

    Akkor megyek a bíróságra, apám 2010-ben halt meg, nekem annyi szenvedést okozott, önmegvalósítási vágyával, máris mondom, hogy az urnából vegyek ki pépesítsek fel, és öntsenek ki belőle egy embert hogy perelni lehessen, mert En nem akartam megszületni!!!!
    Kártérítést AKAROK, ezek szerint JOGOM van hozza!!!! :R

    Es ez nem Jackorol szol, hanem egyszerűen egy agyament szélsősége a rendszernek.

    Különben meg a legtöbb zenészt nem ismerem fel kép alapján, mert NEM érdekel, a ZENE alapján ítélem meg, sokszor a nevükre sem emlékszem.

    Vagyis hidegen hagy, hogy "Magán emberként" elítélik vagy sem., mert ezen az alapon biztos találok valamit akar Beethovenről is, vagy Picassóról, vagy Arisztotelészről.

    Ergo mindent dobjunk ki mert xar ember volt aki megalkotta, és vissza a barlangba :R

    Szerintem ezen kellene gondolkozni :U

  • #90088192

    törölt tag

    válasz philoxenia #49 üzenetére

    Kérem a Kezdeti inkoherenciát, azon jelzések köze tenni ami a következő koherencia kezdetet jelzi.

    Vagyis, hogy lefordítsam Magyarisztanra(Az irániak igya hívjak Magyarországot):

    Ha most azt mondom az ük nagymamád egy pedofil volt, és szerzek ra 3 szemtanút akkor TE életed végig fizetsz nekem, mert milyen komoly károk keletkeztek bennem a halála után?

    Érted mi az agymenés ebben a szituációban?

    Nem az hogy mi tortent vagy mi sem, hanem jogot ad arra, hogy halála után büntessünk valakit, és családfáját, gondolom, ha most belengetnek Neked hogy visszamenőleg évi +10% adót be kell fizetned, annak sem tapsolnál.

    Ezen a logika menten viszont TE azt mondod rendben van...

    SZVSZ meg nincs, mert Iván a rettegett mar meghalt, és nem ásta senki ki, hogy elítéljék újra, sőt a leszármazottai sincsenek rajta a jóvátételt fizetők listáján ha jól sejtem.

    Ezen az alapon az OSZZES egyházat be kellene perelni kiásni az elmúlt 5000 évben azokat akik tagok voltak és kompenzálást követelni...

    En benne vagyok, de te mond az ügyésznek, mert mélyebb a hangod :R

  • #90088192

    törölt tag

    válasz philoxenia #62 üzenetére

    Nem akartam a közvetlen anyukádat, vagy nagymamádat megnevezni mert nem tudom elnek-e vagy sem, így nem akartam tapintatlan/személyeskedő lenni :R

    Így remélem érthetőbb, vagyis ha valakinek a közelmúltba elhunyt rokonat meggyanúsítom, szerzek 3 embert a haszon reményében meg azt is eskü alatt vallják, hogy három golyóm van :R

    Ez ami az abszurditást okozza :K

Új hozzászólás Aktív témák