Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Somatom

    veterán

    Bullshit az a cikk. A vállalkozás lényege a kockáztatás. De, állítólag a második milliót már becsületes úton is meg lehet keresni. :D
    Csináltam már pár vállalkozást. Az elsőt még tiniként, az átkos vége felé. Tetőablak beszerelés (többnyire zsigulátorokba). Egy virágcserép kiesett az ablakból és behorpasztotta a tetőt. A biztosító nem nagyon szőrözött a háztartási biztosítási károkkal (főleg akkor, ha volt megfelelő ember, a megfelelő helyen), símán megítélte a kárt. A horpadt részt kivágtuk, annak a helyére került a tetőablak. Bomba bíznisz volt. Sajnos, az első milláig sem jutottunk el, mert az egyik kuncsaft összetörte a tetőablakos verdát és kiderült, hogy nemrég volt tetőcserés az autó. Bebukott a "vállalkozás". :O :)
    De, szerencsére ötletekből kifogyhatatlanok voltunk. Fantasztikus idők voltak, de húsz év után fárasztó lett a mindennapi küzdelem, agyalás, stressz. Már kb. 4 éve vagyok alkalmazott egy német cégnél. Kiutazom, két hétig megcsinálom, amit mondanak. Aztán becsukom a kocsiajtót, hazamegyek és két hétre elfelejtem az egészet. Elsején meg csilingel a kassza. Ezt vállalkozóként sohasem tehettem meg és most nagyon élvezem.

    Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Új hozzászólás Aktív témák