Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rusi

    senior tag

    válasz okiteki #3 üzenetére

    Rossz tesztet linkeltél be, mert ez egy 7 hüvelykes gép, nem 10-es, ez a megfelelő: Smart Tab 3G

    Ámde viszont, légyszíves írd már le nekem, hogy hol ajánlottam én ezt a készüléket a szövegben?
    Ugyanis a "Nyilván ezért a pénzért nem kapunk Quad HD AMOLED kijelzőt, meg 6 mm vékony fémházat és bivalyerős nyolcmagos processzort, viszont bizonyos korosztálynak, illetve alapvető funkciók használatára elegendő lehet ez is." mondatban valahogy én ezt nem találom.
    Tisztában vagyok vele, hogy ez egy régebbi modell (bár a hülye elnevezés miatt a tesztet nem linkeltem hozzá, mert nálunk nem Smart Tab 3G néven került ki, de azt mindjárt javítom), de tényleg kérdezném tőled (is), hogy 10 ezer (tízezer!) forintért mégis mit vártok egy táblagéptől? Feltöltőkártyásan! Még előfizetés meg hűség sem kell hozzá, és mobilnettel is használható. Igen, ezen nem lehet 4K filmeket nézni, meg a többi, de ennyi pénzért attól még jó lehet (mondom LEHET!) bizonyos rétegeknek, pl. kisebb gyereknek játszani, de még böngészni is. Persze tudom, nincs benne Android 7.1.1, meg Snapdragon 835, meg nem 8K felbontású a kijelző, de legyünk reálisak, ennyiért már szinte az is csoda, hogy bekapcsol.
    Száz szónak is egy a vége, ez most az itthon szolgáltatónál, kártyás csomagban(!) kapható legeslegolcsóbb tablet, ennek közlése a cikk lényege, nem pedig az, hogy ez most mennyire szar egy pl. Tab S2-höz képest.

    A fizetett reklámot meg hagyjuk, sem nekem, sem a Mobilarénának nem fizetnek a szolgáltatók, hogy az akciós változásokat (beleértve a sokszor durva áremeléseket is!) itt közreadjuk!

    [ Szerkesztve ]

    Mobilaréna (2010-2017)

  • Rusi

    senior tag

    válasz KISDUCK #37 üzenetére

    Látom, kavarodás van arról, hogy ez melyik tablet pontosan, szóval kivettem a teszt linket, mert ezek szerint mégis csak helyes volt, hogy nem linkeltem tesztet hozzá, mivel ez a készülék nem járt nálunk.

    KISDUCK

    A Vodánál már elég régóta úgy vannak a kártyás árak, hogy abban "3000 forint" (most az internet áfacsökkentés óta kicsivel kevesebb) feltöltés is benne foglaltatik. Elvégre ha megveszel egy készüléket, beleteszed a 0 forint egyenlegű kártyát, akkor sokra nem jutsz vele (főleg ebben az esetben, ahol csak internetezésre alkalmas a SIM). Mellesleg ha meg csak alig 7 ezer forint a készülék ára, akkor már tényleg extrém olcsó készülékről beszélhetünk. :)

    [ Szerkesztve ]

    Mobilaréna (2010-2017)

Új hozzászólás Aktív témák