Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dejaris

    addikt

    válasz Sanya #37 üzenetére

    Na akkor varom minden mas hirnel is a hasonlo kijelenteseid. Hiszen ugyanugy nem eri el a i5 vasarlok szama sem a tizedszazalekot, es felsorolhatnank meg egy rakas csucs kutyut, amikrol minden kis aprosakot megosztanak itt hir gyanant.
    Nem elek Pesten. Nem vagyok programozo, de meg csak erteni is alig ertek hozza. Egyszeruen regen Erdelyben annyi billentyuzetkiosztas volt mint egen a csillag. De a kodolassal meg nagyobb problemak voltak, sokszor az ekezetesek helyett a jo kis negyzetek jelentek meg. Persze mostmar nem igy van, csak szimplan megragadt, es lusta vagyok valtoztatni ezen. Telefonon meg aztan vegkepp nem fogok kajtatni az ekezetek utan.
    Nagyon jol ki tudod valogatni a kommentekbol a megfelelo mondatokat, es felremagyarazast rittyentgetni hozzajuk, hogy ezzel magad fele libbentsd a hintat.
    Nem vagyok torll,vagy csak nem szeretnek. De kiver a viz az ilyen obegatasoktol, hogy nem kell, kit erdekel, stb. Nem kell megvenni, nem kell elolvasni. Kepzeld en innen tudtam meg ezt az akciot, es tervezem kihasznalni, es meg vannak igy paran szerintem. Akkor mar talan csak megerte, nem?
    Teny, hogy szoktam szemelyeskedni, az osi szabalyok szerint nem szabadna. De aki azt hiszi, hogy 10 millio magyar el (teny, hogy nyiltan nem mondtad, de maskepp nem nagyon lehet magyarazni a "9,9 millió magyarnak nem hírérték" commentedet), attol en sokat nem varok.
    Ha mar igy szobahoztad a szunidot es a diakokat. Nem pont egy diaknak van ezen a napon ideje, hogy egy ilyen regenyt leirjon :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák