Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peltár

    aktív tag

    Ha a zavarosban halászó milliárdosok, politikusok, tábornokok, a 10 különböző nemzetbiztonsági szolgálat ami az USA-ban van nem akarná, már rég nem lenne a Facebook.
    De akarják. Ez minden más országra igaz, ahol tiltani tudják, tudnák a Facebook elérését.
    Ahogy használni akarják az intelligens , a kevésbé intelligens és a suttyó bunkó emberek is.
    Ez olyan mint a lőfegyver, lehet önvédelemre is használni, megfélemlítésre, de gyilkolászásra is erre találták ki, a 95% erre használja. Pedig be lehetne tiltani, mégsem teszik. Ha a Cukor gyerek és ami-aki mögötte van olyan veszélyes, már rég a fejére esett volna egy drón. A Cukor gyereket és a többi egyéb hasonló, szem előtt lévő emberkét ugyan úgy dróton rángatják mint a világ összes lakóját, kivétel a Közép Amerikában még fel nem fedezett utolsó 2-3 őslakos
    törzset. Csak a Cukor gyerek több pénzt kap cserébe mint mi.

  • Peltár

    aktív tag

    Azt elmondhatjuk ide (fórumok) azok járnak akik tudnak olvasni, picit gondolkozni, meg eben az esetben amiről a diskurzus folyik, tudják egy picit mi megy a Facebook háza táján a felszín alatt. Még érdekli is őket, véleményük is van. Na de mi van a nagy többséggel? A mi fajtánk egy pici szálka csak a nagyok szemében, de megéri nekik cserébe az átlagosok, vagy az átlag
    alattiak miatt. Ha egyszer választásokat lehet nyerni, vagy bukni, vagy befolyásolni a nagy négyessel Face , Google, Youtube, + twitter, + töménytelen információt kinyerni. Akkor ez így
    "nekik jó" mi meg le vagyunk szarva, ami nem jó, de tudunk róla, a többiek nem tudják, vagy kétszer is sorba állnak, hogy még.... Szerintem! ;)

  • Peltár

    aktív tag

    válasz vicze #35 üzenetére

    A valódi igazságot, igazságokat kevesen ismerik, de hatalmuk van felette és nem akarják hogy megtudd. Ezért a teljes igazságok 50-60% -ban rejtve vannak, egyrészt direkt, másrészt, mert minden bizonyíték elveszett, vagy véletlenül vagy direkt elpusztították. Ha majd egyszer sikerül időgépet gyártani, amivel térben és időben tetszőleges helyen lehetsz megfigyelő, úgy hogy nem avatkozhatsz be a történelem fonalába, na akkor kiderülhetnek igazságok, amik most rejtve vannak, de az a nagy többségen aki most él nem fog segíteni. A pici és a nagy hazugságok remekül elrejtik az igazságok jelentős részét. Ha holnaptól nem hazudhatna senki semmiben, vagy nem emlékezhetne roszúl, csak igazat tudna mindenki szólni, cselekedni akkor elég érdekes hely lenne a világ, aztán halott néma csönd, mert a sok kíderűlt igazság sok, sok véres bosszút szülne. Szerintem.

  • Peltár

    aktív tag

    válasz nyisziati #39 üzenetére

    Akkor ezek szerint szoktál szipuzni, mert van összehasonlítási alapod, ;) én olyan tudatmódosító szereket szedek, amihez elkérik a személyit így 50 év felett is. Viszont így legális, egyébként békát szoktam nyalogatni, meg bizonyos gombákat, nem mindegy miből
    melyiket. Pl a kék hasú nyílméregbékát, egyszeri kipróbálásra szoktam javasolni. Lájtosabb legális, olcsóbb cuccnak meg a kék lángot.

  • Peltár

    aktív tag

    válasz opr #42 üzenetére

    A gyíkemberek uralják a földet elmélet köztudottan hamis :P , Isten saját képmására teremtette az embert, kétszer is, :K azért hogy a földön uralkodjon, de közben ezen összeveszett az egyik magas rangú arkangyallal, száműzte őt és háromszáz követőjét a földre, ők a bukottak, a vezetőjük Lucifer, Belzebub, Sátán, de sok más néven is ismert, de minden szent írás egyetért abban, hogy hogyan néz ki, de egyik sem említi hogy gyík külseje lenne neki, vagy a követőinek. Most különben is a Sátán ;] uralkodik a földön, a gyíkembereknek esélye sem lenne. Bizonyára kevered egy másik naprendszer hüllőszerű lényeivel a trandoshan bolygón élő trandoshiakkal. Ők szeretnek uralkodni másokon, és hasonlítanak a gyíkemberekhez, ezek is szintén két lábon járnak, fejlett a szaglásuk, de a gyíkoktól eltérően szeretnek csapatosan vadászni, és nem :( élnek rejtőzködő életmódot. ;)

    [ Szerkesztve ]

  • Peltár

    aktív tag

    válasz #33253120 #45 üzenetére

    Ó egy nagyon ritka kolléga, :P ;) Ezt a kis apróságot most miért kellett felhozni? :U Nem kell bolygatni, mindenki követ el apróbb hibákat, de akkor azt is tudod hogy aztán a gondjaimba vettem a szerencsétlent , azt a két lábon járó pestist, mert az ocsmány külseje ellenére, jó szívű, érzékeny hmm.. "gyerek", nekem legalább is az marad. De ez maradjon a mi titkunk. :K Ez már egy nagyon régi, elfeledett történet, sajnos egyre kevesebben ismerik a történetről a teljes, valós igazságot, sokat, sokat kell kutatni, de közben ahogy öregszik az ember, az emlékek is egyre szebbek, de persze azért az óvatosság ma sem árt ezért is kell memorizálni egy két komolyabb ezt-azt... ;) soha nem lehet tudni ki, vagy "mi", és éppen mikor és hol bukkan fel éppen. Ez a világ már csak ilyen, de ezért is szeretik sokan. "W"

Új hozzászólás Aktív témák