Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stevve

    nagyúr

    válasz schawo #50 üzenetére

    Márpedig azt mondom, hogy egy BES-re éppen fellépő BB-nél nem okozhatna gondot a nyílt wifi, mert a rendszer erre fel van készítve. Sem az, ha https-en megnézem a leveleimet. Legalábbis alapvető elvárás egy telefon rendszerétől (de bármilyen eszköztől), hogy azért, mert a wifi nyílt, a telefon maga még ne legyen az.

    El lehet bagatellizálni ezt a hibát, de attól még ez létezik és nem az a kategória, hogy user error.

  • Morden24

    nagyúr

    válasz schawo #50 üzenetére

    És ugye mivel kizárólag tapasztalt, a számítástechnikához értő és telekom fórumokat bújó emberek vesznek Androidot, ezért ez a probléma le van tudva. Vagy a Google küld egy sms-t minden Android telefon tulajának, hogy nem kéne nyílt wifit használni hahó, mert lyukas a rendszer?

    Félreértés ne essék, nem konkrétan a hiba miatt pislogok a kommentjeidre (meg pár másikra), mint hal a szatyorban, mert ugyan szívás, a frissítési rendszer egyszerűen elégtelen, de hát könyörgöm - előfordul, majd megoldják, legalábbis remélhetőleg. De ez, hogy "kimagyarázzátok" és elbagatellizáljátok a hibát azzal, hogy csak az fut bele, aki sötét és az megérdemli, meg az akinek mindegy és azt meg mit zavarja, ha Pistike heccből hekkeli, szerintem eléggé fura. Így nem lehet gondolkodni egy platform biztonsági kérdéseit illetően. Ez igenis egy rohadt lényeges hiba, és az ilyenek kezelése határozza meg többek között egy platform illetve a hozzá nyújtott support színvonalát.

    szerk.: Mint írtam fentebb, kf. fórumokon meg több helyen olvastam az "own fault, take control of your device" szöveget, ami egyenesen vérlázítóan undorító. Szóval azért kicsit érdekes vélemények ficcennek ki az Androidos kommunából... :U

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák