Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • interstate76

    addikt

    válasz kaliber #46 üzenetére

    Ha jól emlékszem, akkor 2013 eleje óta eBayezek, volt jópár reklamációm, de szinte mindet sikerült gond nélkül megoldani. Persze nyilván elhiszem, hogy neked más jellegű tapasztalataid vannak.

    Ha valaki a megrendeléseinek nagy %-ára mondja azt, hogy nem kapta meg, annak szerintem most is azt mondják, hogy inkább fejezze be az eBayes pályafutását. Gondolom, van egy csomó csaló, aki mindenre azt kamuzza, hogy nem kapta meg és örül, hogy "megspórolt" (valójában ellopott) 3 dollárt, szóval sztem miattuk szívtál, nem az eBay rendszere miatt.

    Ha rendelsz 20 db pár dolláros dolgot Aliról, amihez ők sem adnak valós trackinget, majd legalább 10-nél reklamálsz, hogy nem jött meg, akkor sztem ők is bekeményítenek. Nem biztos, csak tipp.

    "Most inkább Aliról vásárolok pl dispute indítása is sokkal vevőbarátabb mint ebayen írsz az eladónak ha négy napon belül nem válaszol automatikusan vissza kapod a pénzt, na ilyen nincs ebayen"

    Nekem szinte mindig 1 napon belül válaszolnak eBay-en, ha Alin ez történik, akkor meglepődök. Utóbbi helyen addig húzzák az ügyeket, amíg csak bírják.

    [ Szerkesztve ]

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Új hozzászólás Aktív témák