Új hozzászólás Aktív témák

  • Phülöp

    addikt

    válasz DEJVID #71 üzenetére

    Megnéztem, sőt az előző hozzászólásod (#68) után nagy képernyőn is, nem csak telefonon.
    Ezt néztem:
    [link]

    És hozzá ezt olvastam a gyártó honlapján:

    DIGITAL INPUTS: 1 balanced (XLR); 2 coaxial (RCA); 2 optical (Toslink); 1 USB-B asynchronous

    CONTROL CONNECTORS: Ethernet (RJ45), RS-232 (RJ12), Trigger In and Out, IR In, USB-A, Mini USB
    System-integration connectivity includes Ethernet/IP control, RS-232, USB for monitoring and configuration via web page, plus 12V triggers and an IR input.

    A fentiek közül melyikbe dugsz egy pendrive-ot vagy külső HDD-t a zenéiddel úgy, hogy megszólaljon a zene?

    Az meg, hogy miért írok ennyit, egyszerű: egy tévedést (vagy félreértést) szeretnék tisztázni - bár kicsi arra az esély, hogy az itt olvasottak alapján vesz magának valaki egy Mark Levinson No. 526-os előerősítőt, és utólag csodálkozik, hogy nem játszik le MP3-at...

    Ezek után tartom magam a véleményemhez: ez a készülék nem játszik le MP3-at (ez volt az eredeti feltevés, hadd ne idézzem újra).

    [ Szerkesztve ]

    A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

Új hozzászólás Aktív témák