Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Prof

    addikt

    válasz SECTORnooB #1119 üzenetére

    Ja van vagy 30 zero IQ-ra tervezett techdemo játék amit érdekel és 30000 amit nem :C De megertem ha egy 10 evesnek csak elmult par ev jatekai erdekesek, mert csak par eve tanult meg olvasni.

    Szerintem az atlag 10 eves elvan egy 70 dollaros Ryzen 3-al is es multiban levadassza Jancsikat a 9900k-javal egyutt Fortnite-ban, mert nem hulye es inkabb GPU-ra koltotte a penzt, amivel aktualisan szepen skalazodnak is a jatekok. Tudom a Fortnite az vmi szar indie cim amivel senki se jatszik es szazeves, ahogy a tobbi nepszeru jatek amivel tobbszazmillioan jatszanak, mig az 50 teszter benchmarkol mindennap a sufniban techdemo jatekokat mert azert fizeti a hardvergyarto [link]

    YT tele van hogyan skalazodnak magokkal a jatekok tesztekkel. Gyakorlatilag sehogy, 1-2-4 mag 5 ghz-en azt hasit mint a fene. Es akkor meg jo fej vagyok mert a 4K jatekot nem is emlitettem, ami a 8-16 magos csodaknal olcsobb 4K TV-ken zajlik.

    Erdekes mod a CPU/GPU reklamozasra fejlesztett nehany cimben szamit valamit nahat ki hinne...
    Ja ha a hatterban renderelsz, enkodolsz, es szerinted az az atlag gamer CPU felhasznalasa akkor elnezest.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák