Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos1988

    addikt

    En nagy ivben szarnek ra, hogy ha a hazunkat lefotozna egy Google auto es a Street View-on barki megnezhetne. Ugyis csak annyit lat belole, amennyit eloben is latna. Nem ertem ezzel kinek van baja/gondja. Az meg ha kiraknak egy vibratort az ablakba, vagy epp kurvazgat az illeto, az pedig az o figyelmetlensege miatt tortenik meg, csak o a hibas erte senki mas. Amugy is ha megyek az utcan es latnek egy felmeztelen not az ablakban (pozolj erkelyen :) ), vagy egy muf..szt, rogton fotoznam le a telefonnal es menne a napiszarra :D Lehet, hogy en lennek a mocskos szemet, hogy ilyet csinalok, de nem kellett volna...

    Engem jobban aggaszt es idegesit a biometrikus utlevel, vagy a Hollandiaban 2012-ben bevezetendo kilometer ado (vagyis ennek a megvalositasa), vagy az, hogy az en engedelyem nelkul barhol lehallgathato vagyok, ha nalam a mobiltelefon stb stb.

    Es csak ismetelni tudom magam, hogy ha lefotozzak az utcat ahol lakok, nem erdekel. Semmilyen elonyhoz nem jut ezzel senki sem. Azt a hazas temat amit bambano feszeget pedig hagyjuk, tesomek is ugy epitkeztek, hogy a haz kinezetet mashol lattak es ok olyat/vagy hasonlot aakrtak, meg kepeket is csinaltak rola.

    [ Szerkesztve ]

    https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

  • janos1988

    addikt

    válasz bambano #39 üzenetére

    Inkabb pont forditva. Neked kellene. Most sem ertem, mit hiszel. Hogy a csunya betoro Street View-bol fogja kinezni azokat a hazakat ahova be fog torni? Ez hulyeseg. Mert lehet ott akar terfigyelo kamera, vagy orankent cirkal a rendorauto arra fele, vagy csak tul van vedelememmel biztositva a haz, esetleg a szomszedok tul aktivak stb. ami miatt meghiusulhat a terve.

    Vagy az kellene, hogy zavarjon, hogy ha az a hir megy Amerika egyik allamaban, hogy megolt egy gardista egy romat Bivalybasznadon, es raguglizik az idos amcsi hazaspar a nevre es "vegig megy" a varos foutcajan?

    Vagy valaki nyaralas elott "szetnez" a tengerparthoz kozel eso varos milliomos negyedeben es irigykedik?

    En nem tudok olyat okot, amiert titokban kellene tartattnom a hazam, kinezetet elhelyezkedeset. Ha valakinek meg titkolni valoja van, huzzon 20 meteres betonfalat a kerites helyere.

    https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

  • janos1988

    addikt

    válasz bambano #42 üzenetére

    Mar rajottem hol a hiba, nem valaszkent ment a #38-as #9-re. Ugy mar szerintem erthetobb. Az elony resz is es a bizonygatas is. Ergo "Azt nagyon gyorsan felejtsd el, hogy én bizonygassam azt, amit te mondtál. Az a te reszortod." - Nem azt, amit en, hanem amit te, az ellenkezojet, hogy miert elony egy pl. betoronek, vagy apehnek. Tehat kcisit pontosabban fogalmazva: "Semmilyen elonyhoz nem jut ezzel senki sem, olyan teren amiket te irtal."

    https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

Új hozzászólás Aktív témák