Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • goshtone

    csendes tag

    válasz bambano #87 üzenetére

    Ezt teljesen érthető, meg igazad is van. Csak az a különbség mondjuk egy Kindle meg egy tablet között, hogy a Kindle az olvasók terén a top, míg egy tablet 100 rugó (lehet nem jól vágom nyugodtan javítsatok), és sok mindenre jó, de semmire sem a legjobb eszköz (ez nyilván tök szubjektív, megértem ha más nem így látja, szal no offense).

    Viszont, amit leírtál, funkciók terén mindezt egy felső kategóriás okos teló is tudja, sőt, többet is, csak kissebb képernyőn, ellenben plusz funkciókkal, mondjuk telefonálás. Ráadásul sokan kifogásolták az árat, hogy 30 ezerért sok egy Kindle, viszont köbö 110-ből már elég fasza teló és egy Kindle is kijön.

    Érthető persze, ha azt mondod, hogy egy teló mondjuk nem az igazi arra amit említettél, de pont ugyanannyira, amennyire én azt mondom mondjuk, hogy a tablet és egy okosteló között köbö annyi különbség van az általad említett feladatok ellátásában, mint egy iPad és Kindle között olvasásban.

    (azért Kindlet hoztam fel példának mert azt ismerem, mást még nem próbáltam)

Új hozzászólás Aktív témák