Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz b. #108 üzenetére

    Szabvány HDMI 2.1 VVR implementáció, ami bármely, a DP 1.xa VESA A-Sync implementációhoz hasonlóan a nem hitelesített készülékhez is bekapcsolható kézileg, de azon túl a konkrét TV (jelen esetben LG 55 C9) kapott G-Sync Compatible hitelesítést is, benne van az nVidia listájában.

    Ez a gyakorlatban is úgy nézett ki, hogy majdnem egyszerre jelent meg a kérdéses nVidia driver és a hozzá tartozó firmware US modellekre. Ekkor kézileg be tudtam kapcsolni NVCP-ben a G-Sync-et a még nem frissített EU TV-hez is (ugyan úgy, mint egy nem hitelesített DisplayPort-os monitor esetén is teheti a felhasználó), majd némi késéssel az EU-s TV modellek is megkapták az új firmware-t, és azóta automatikusan is bekapcsol már a G-Sync (nem emiatt, de kipróbáltam már, hogy "clean install" után bőszen felugrott az értesítés róla, hogy a driver "gratulál" a G-Sync kijelzőhöz, automatikusan bekapcsolta nekem), de a villódzás maradt.

    Egyébként nem katasztrófa, egy átlag felhasználónak talán fel sem tűnik, mert ritkán és nem erősen villan.

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák