Új hozzászólás Aktív témák

  • Robitrix

    senior tag

    válasz dokanin #83 üzenetére

    Ez igaz a mai fordító programok az általam irt végül is teljesen egyszálas programból is simán csinál akár 3-4 szálas programot is. Külön választva az objektum orientált programokban a bizonyos folyamatokat. Ha öszinte akarok lenni végül is gözöm sincsen mi a francot rak még bele az én programomba a fejlesztő rendszer és a fordító program. Teli rakja olyan objektumokkal amiket én nem is akarok használni. Ezért lesz egy olyan hagyományos egyszerű programból, mint töröld le a képernyőt, majd ird ki, hogy "Hello world!" és program vége utasítás(már ahol van). :) aztán lefordítom valami interaktív objektív orientált fejlesztő nyelven és lesz belőle 5 megás exe program... :) Pusztán azért, mert a képernyő törlés folyamata bele van ágyazva egy komplex tulajdonképpen sok részből álló program szubrutin gyűjteménybe. Régen ezt a feladatot meg lehetett oldani egy 25-35 bájtos COM programmal. Pusztán attól, hogy ma bele teszek pár windows vezérlő elemet, mondjuk egy kiirást vagy egy program vége gombot egy ablakba máris millió objektumot és az amúgy felesleges objektumok rengeteg propertyvel és az objektumokba ágyazott soha nem használt metódusokkal. Szóval szerintem nincsen programozó, aki pontosan tudja mia faszt csinál pontosan a programja azokon a részeken kívül amit ő maga ír meg. :) Az biztos, hogy kényelmes a programozás és univerzális nem kiván speciális munkát. de hogy a kapott kód mennyiben hatékony az más kérdés. :)

Új hozzászólás Aktív témák