Új hozzászólás Aktív témák

  • finest

    őstag

    válasz cs0nt1ka #65 üzenetére

    Azért az Indexnél sokkal jobb ez a blog, mikor jelenne meg egy ilyen cikk az Indexen? ;)

    Másoknak is: Én a magam részéről továbbra sem értem, h miért merül fel folyton a magyar antiszemitizmus a cikkel kapcsolatos topikban? Abban amit korábban írtál nem találtam kivetni valót, szerinted (is) legitim úton került a Hamasz a hatalomra, ahogy ezt a cikkben is olvastuk. Ez a véleményed, ehhez jogod van, ettől még nem vagy antiszemita.

    Egyrészről shtm az értetlenségével mindent megtett, h tökéletesen más irányba terelje a beszélgetést. Mire jó? Én Racenél messzebb mennék, ami a magyar mentalitást illeti, az 1920-as numerus claususszal messze megelőztük a nácikat, hol voltak ők még akkor? De Kohl kancellár híres mondatát idézve, éljünk a későn születetteknek járó megbocsátással (Gnade der Spätgeborenen). Spongyát rá, a XX. századot sokan mások is megszenvedték, lépjünk rajta túl!

    Másrészről a zsidózás intelligens emberhez méltatlan. Ezt kérem senki se vegye magára, inkább csak legyen szíves elfogadni, és lépjünk már túl ezen!

    Mielőtt bárki írna:
    GOTO 33.

    “Don’t shoot, I’m Globish.”

Új hozzászólás Aktív témák