Új hozzászólás Aktív témák

  • themiert

    csendes tag

    Sziasztok, én is elolvastam ezt a beszámolót. Szerencsére rokonaim pont arra laknak Malmö mellett Svedalaban. Én is ott töltöttem 10 napot. Malmö-Svedala-Trelleborgban. Mi repülővel mentünk Pestről- a Wizz-airrel és Malmöben szálltunk le. Városnézés nálunk is megtörtént igaz mi csak Svédországban közlekedtünk. Részese lehettem rokonom révén egy külön buszos városnézésben csak a családdal egy buszon. Az ottani buszok elektromos energiával működnek én is nagyon meglepődtem. Legjobb élményeim közé tartozik amikor Malmöben aludtunk egy este, és este 23órakor a tengerben meg ejtettünk egy fürdést. Nagyon szép volt a víz 29°C a nap akkor ment le. És láttam a Koppenhágai repteret fürdés közben. Éppen 2010. júliusában voltunk arra és tudtunk sokat fürödni a tengerben, persze minden látványosságot megnéztünk. Többek között a legmagasabb épületet is ami csavart formájáról híres. Mi közben néztem a tetejét néztem léptem egyet hátra és megszédültem a csavarástól, és majdnem beleestem a folyóba. Trelleborgban nagy hajókat nézegettünk stb... Legszebb az volt, hogy a malmö-i piacon magyar árussal találkoztunk. Persze nagy meglepetést okozott az is, hogy a belvárosban találkoztam 2db pálmafával. :) A naplemente nagyon szép volt arra fele. Főleg nyáron többet van a nap az égen mint nálunk és csodálatos volt.

    Üdv.: Gergő

Új hozzászólás Aktív témák