Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bacsis

    Közösségépítő

    Hát nem tudom.. nálam XP alatt is pont ugyanolyan jól emgy a Youtube akár 1080P-ben, meg a fácsébuuk, mint Win 8.1 alatt, és a 2008-2009-2010-es játékok is pont oylan jól mennek mint a 8.1 alatt..
    A nagy büdös helyzet az hoyg az XP pont annyira jól megállja a helyét egy átlag multimédiás felhasználónak mint a nyócegy... És igen mindjárt rajzolom a homlokomra a céltáblát, hogy ide lőjjetek :U
    Az a nagy büdös helyzet, hogy értem én hogy a termékeket úgy kell megtervezni hogy elromoljanak, hogy a felhasználó vegyen másikat, hiszen ha minden örökéletű lenne akkor egy idő után leállnának a gyárak, összeomlana a gazdaság, ugyebára típikus villanykörte effektus-ról van szó....
    Csak ugye a szoftvereknél ez máshogy van, az nem tud elromlani... és a szoftver 20 év múlva is pont ugyanazt fogja tudni biztosítani, mint megjelenésekor....
    "túl jóra" sikerült az XP, ez a nagy büdös helyzet :D hülyék lennének a cégek leváltani :U

  • bacsis

    Közösségépítő

    válasz Glenda #9 üzenetére

    így van, abszolúte jol mondod :K
    Mi a tanulság? hoyg egy gyengén kijött oprendszert is szépen fel lehetne gyúrni, és ugye az XP esetén kénytelenek is votlak toldozgatni, foltozgatni :)
    Amit a Vista esetén már nem tettek meg, de ebbe most ne menjünk bele.. a lényeg, hogy az XP teljesen jól kiforrta magát,
    Máig megkapjuk hozzá a legfrisebb internetböngészőket, film lejátszókat, s ha a legújabb szövegszerkesztők talán, ha nem is, de pl az Office 2010 biztosan felmegy, ami még több, mint használható lesz évek múltán is...
    Nem beszélve a vírusírtókról, nem kell ide Microfosos emgoldás... tehát minden szép, és jó vele, az emberek tetemes részének esetében.. akkor meg minek cseréljenek?! :)

  • bacsis

    Közösségépítő

    válasz Csorosz #19 üzenetére

    Jól mondod, a memóriából fog kifogyni :K de most még általános használat mellett bőven elgé a 4GB...
    így van, eljárt felette az idő... és lassan itt az idő tényleg a váltásra... nem is ezzel van a gond, hanem hogy már igen régóta erőltetika váltást, csak azért mert van szebb és újabb...
    Glenda! Lövésem sincs, és ha nincs rá újabb, akkro hajrá cserélj oprendszert, de ne felejtsük el, hogy gzip-et implemenátlni szintén nem minden felhasználó fog :)
    szóval lényeg a lényeg, hogy gey mostani gépre már nem fogok XP-t felrakni, de még hetest sem feltétlenül...
    De annak akinek van egy standard 2 magos gépe 1-2-3-4GB RAM-al,csak azért minek váltson mert van újabb? :)

  • bacsis

    Közösségépítő

    válasz iMaverick #24 üzenetére

    továbbra is egy nyelvet beszélünk :K :)

    Csak tudod, sok fórumozó kollega nem így látja.. és azon csodálkozom, hogy még nem estek/tetek nekem, emrt uyge iylenkor szokott jönni hogy "elavult" persze ezt konkrétan nem fejti ki senki....
    Bizonyára mindenki emlékszik, mikro kijött az AMD új, Bulldozer alapú CPU-ja.. azt nem úgy ment mint kell.. ráfogták hogy a Windows ütemzője nem tudja rendesen lekezelni, de majd jön a patch és majd akkro jó lesz.. jött is.. azt hozott 1-2%-os teljesítmény növekedést, ami bőven mérési hiba is lehet ;]
    ÉS ugye itt most egy relatíve új platformról beszélünk... nem hinném, hogy egy core2 alapú vagy egy K8 esetleg K10 alapú konfig hardveresen erősebb lenne csak mert nem az XP, hanem újabb oprendszert futtatna...

    Kicsikét a korlátokra visszatérve: igen, vannak neki... ugye a max 4GB RAM, és a DX10/11stb hiánya.. de aki nem hardcore gémer, és nem új PC-je van, mi a francnak cseréljen? :U szóval amíg ezek a gépek ki nem kopnak, marhára nem fog drasztikusan csökkennni az XP-s piaci részesedés ;] :))

    [ Szerkesztve ]

  • bacsis

    Közösségépítő

    válasz Bici #27 üzenetére

    A Vista a kukában van? szerencsére nem :N
    Én pont 2 hete cseréltem le, de csak azért mert sikeresn kiynírtam egy all AMD Driver uninstall parancsal, amti nem kellett volna :DDD
    azon kívül, játszottam, beelértve a legújabb játékokat, mint pl a BF4-et, neteztem a legfrissebb böngészővel, hardveresen gyorsította a gépem a fulHD videókat... nem igazán van még olyan program ami ne menne Vistán, hetesen meg igen.. Jó persze az Explorer11 ;] hűha :DDD

Új hozzászólás Aktív témák