Új hozzászólás Aktív témák

  • attila9988

    őstag

    válasz Glenda #104 üzenetére

    Ha engem kérdezel, egy Debian a helyes válasz testing/sid repókkal, esetleg backportsszal.

    Na, legalább ebben egyet tudunk érteni. Bár ami engem illet, én mindig stable ágat használok contrib és non-free repokkal együtt, valamint a backports, és a mozilla, valamint még két darab külön repo fel van véve pár program kedvéért. Így viszont a rendszer mindig betonstabil.

    Most volt egy esetem, egy boltba kellett volna egy gép pár alap dologhoz. Volt is a tulajnak, mondta hogy be van szarva hogy mi lesz ha bejön valami ellenőr, és neki nincs rendes win. Elég gyorsan meg tudtam győzni hogy egy kde -vel felszerelt debian igen barátságos rendszer, mindenre jó ami neki kell, és az ellenőr nem fog foglalkozni vele.... azóta is hálálkodik.
    Na nem mint ha amúgy annyira félnie kellett volna, de azért egy vállalkozás mégis csak más mint otthon a kölykök játékgépe. Így most tisztább, szárazabb érzés neki minden nap... SŐT... azt mondja kényelmes.... hogy mik vannak.... pedig itt nekem a forum -on mindenki írogatja hogy milyen rohadt bonyolult használni a linux -ot. :) Szerintem meg csak azon a szinten bonyolult, amikor már a windows -t is az.

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

Új hozzászólás Aktív témák