Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aaa3

    csendes tag

    válasz vzozo #253 üzenetére

    "A kádári mentalitásra ... a legjobb példa, teljesen hülyének, egybites nyáladzó alattvalóknak nézed az embereket. Ha valamit nem tanítanak meg, akkor azt szerinted nem is kell tudni. Majd az állam atyuska mindent elintéz, az egyén nem felelős semmiért. Szánalmas."

    hogy ő milyen példa azt nem tudom, de azért sokan ilyenek sajnos mindenütt, hidd el. tehát az is baj ha senkit se nézel annak, ergo erre joggal lehet panaszkodni ; )

    az enyémre érkezett hsz-ed pedig: szövegértés teljes hiánya. és az előzményeké. és értelmes disputáé. igaz, nem könnyítem meg a dolgodat, csúnyán írok, ennyit bevallok. valamint teljesen oda nem illő válasz. szó nem volt egészségről, minőségről. arról volt szó a kiinduláskor, hogy lehet életszínvonalat csökkenteni, vagy fölvenni másfél millát az ingyenes egyetemre. mert szerinte nem lehet, csak másfél millát fölvenni.
    csak ezen mindig hitetlenkednek, vagy fölháborodnak. bizonygatnom kellett, hogy lehetséges. azt nem, hogy nem fog belebetegedni, megkeseredni, utálni a körülményeit, stbstb.... aki akarja, annak sokminden elérhető. sokan szórják a pénzt és sírnak h nem telik nekik valamire amikor az adott pénzükből telne, csak azt nem a default módon kéne megvenni például (új,kész,közel,?). - de a konkrét szitu még ilyesmit sem igényel, az a szint még defaulttal is megy. aki még az ételt sem képes kihozni elképzelni, hogy kil ehet hozni 20ból, hogy hozná ki az egész életét eladósodás nélkül, rezsivel? mert nagyon sokan élnek ennyiből vidéken pl, ugyan saját házzal. nekünk bevallom nem menne, mert a rezsi óriási. de tiszteletem mindenkié, akinek elég önfegyelme van hozzá.

    [ Szerkesztve ]

    [off]eladott gépem: http://hardverapro.hu/apro/9850_black_edition_felkonfig_-_3gb_hd4550[/off]

Új hozzászólás Aktív témák