Új hozzászólás Aktív témák

  • ruti

    Közösségépítő

    válasz sto1911 #842 üzenetére

    Ha már sok kihagyás után végre játszottam ezen az asztalon, nem hagyom ki a szokásos értékelést sem:

    Átlagnál több időt tettem bele, mégsem esett ki értelmes pontszám. 7. helyre volt elég, pedig ennyi befektetéssel előrébb vártam magam.
    Persze legújabb szokásom szerint guide nélkül toltam, még az ingame guide-ot sem néztem meg.
    Az asztal az egyszerűbbek közül való, szépen játszható, de nem jöttem rá, hol esik ki nagy pont.

    A szorzó könnyen kimaxolható, és fagyasztható is, de csak a következő golyóra érvényesen.
    Az oldalvédelmek nem gyűjthetők be könnyen, csak kis küldetésekkel.
    A bal oldali csatornába sokszor esik. Az a szemét, hogy a bal vályúban is van betű, és nem rögzül be, hogy oda ne engedjem a golyót.
    A legtöbb pontot szóró feladat a Juggernaut volt, amivel találkoztam, a fagyasztás 2x5M indulóról 7-8 körül meg tud állni jó esetben, amúgy messze nem könnyű meglőni ennyiszer azt a jeges rámpát. A hidas küldit például egyszer sem tudtam megcsinálni, mert leromboltam magam előtt :) - de ötletes volt a feladat.

    Az esetenként Magneto által függőlegesen középre visszavágott golyó kezelhető reflexekkel, nem gáz, csak multiball-nál lehet lemaradni róla.
    A multiballt amúgy nem éreztem, látszik h régen játsazottam, a 2-ball multiball nem ment úgy, mint máskor a 3-as. Valószínűleg kerestem a célokat, míg 3-nál csak a minél tovább túlélés a cél. Gondolom a kétgolyós küldikben azért lett volna pont bőven. De ezt már nem fogom megtudni. :N
    Az asztal végül is 5-ös skálán egy 4 alá, kellemes kategória, a zenéje nem válik idegesítővé "hosszú" idő után sem.

    Sok sikert az új asztalhoz, remélem lesz időm beköszönni rajta, mert 21-ig azért lesznek szabis napjaim is.

    Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

Új hozzászólás Aktív témák