Új hozzászólás Aktív témák

  • cor

    őstag

    válasz sto1911 #171 üzenetére

    a felső ütő mégiscsak kell, egyetlen célja van, a turbo, inkább az alsó tényleg felesleges, a kickbacket úgyis sima ütővel egyszerűbb megütni
    ha már kickback, multiballoknál marha zavaró h villog a felirat, s nem tudni h most aktív még, vagy már nem, v nem is volt...
    az a baj a mini flipper játszhatatlansága eléggé elveszi az ember kedvét az egésztől
    a 3féle "küldi" meg hát olyan h na..a bal rámpásat kb 20/1szer tudom megcsinálni, a hűtőset felesleges azért a 500Kért, marad a dyno...
    marad még a baloldali nevezzük 'szelepvezérlő'-nek, az jó lenne, csak mivel játékos által nem meg lőhető így marad az h majd random pattogásokból majdcsak kigyűlik :U
    Turbo-t se tudom mi alapján adja be - villog, belövöm (ha megy:) ), majd ahogy lejár az idő van h egyből villog újra, máskor meg percekig semmi
    a nitro multiball kő-egyszerű, így nem is csoda h nem ad érte igazán pontot, bár azt még nem figyeltem meg h a 2 ill. 3 golyósnál van-e különbség a pontozásban

    ...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

Új hozzászólás Aktív témák