Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz Apollyon #194 üzenetére

    Mint írva volt, nem mind az, mert néhány túlzás és csúsztatás. :)
    "eltapossa az open formátumokat, platformokat?"
    És szerinted, attól hogy igaz / nem igaz, ez tömeges szinten, platform és szoftver választásnál, kit fog érdekleni, kinél lesz elsődleges a sok egyéb szempont mellett? A valós helyzet netán azt mutatja, hogy igen, mindenkinél? Mert szerintem nem.

    Amúgy én csak arra lennék kíváncsi, hogy a felsorolt nagy tényeket és érveket hirdetve, mennyire menne élesben a dolog? Ha azt a feladatot kapnád / kapnátok, hogy végig kéne járni az itthoni (akár külföldi) cégeket, oktatási intézményeket, otthoni felhasználókat, kormányokat, meg kéne győzni őket, hogy ezentúl semmilyen MS szoftvert ne használjanak (+ tálalni a pro / kontrát) , akkor az milyen eredménnyel zárulna? Nem lennék én abban olyan biztos, hogy mindenhol annyira működőképes lenne, megértő fülekre találna és akkora eredménnyel zárulna... Persze attól, hogy nagyban gondolkodva, esetlegesen a gyakorlatban nem menne, még lehet egy fórumon elmélkedni róla és ragozni, ha valakinek ez akkora örömöt okoz. A jó hír pedig az, hogy ugyanezt vsz megteheti jövőre, azutáni évben és X év múlva is... ;]

    Aztán kb. az egész lényege annyi, hogy itt be is lehetne fejezni, mert amíg érdemi változás nem lesz, ami a másik teóriát igazolná, addig teljesen felesleges feszegetni a témát. Persze, aki nem képes felfogni, csinálja csak, őrá fogja fújni a szél a pisit. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák