Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    Nem értem a nyígást, hogy őszinte legyek, azt meg pláne nem, hogy miért erre kell koncentrálni. De akkor vegyük sorba:
    - a mérnököt meg kell fizetni, amit az intel/microsoft/stb tesz, ez pénz
    - a technológiát biztosítani kell, amit az intel/microsoft/stb biztosít
    - ezek után "A személyre szabható platformot 2015 januárjától a kutatók és a technológiai világ számára is nyílttá és ingyenesen hozzáférhetővé teszi az Intel."

    És könyörgöm, az a bajotok, hogy leírják, hogy igen, neki köszönheti a nép? Nevetségesek vagytok. Mit kellett volna írni? A szégyenlős, neve elhallgatását kérő vállalat segített? Akkor meg arról szólna a fórum, hogy biztos az NSA-s gyíkemberek fejlesztették kemtrélezés közben, és hogy majd a gonoszusákia jól ellopja a gondolatait, amik még nincsenek is, éshogy ezzel majd leigázzák az univerzum! :W

    Annyira fájna, ha arra koncentrálnátok, hogy egy pár cég időt és pénzt nem sajnálva segít korunk egyik legfontosabb tudósának, és még mellette sok embernek, akik gyógyíthatatlan betegségben szenvednek, ráadásul ingyen? Agyam eldobom. Ide elvileg értelmiségi emberek járnak, vagymi, mégis amikor ilyeneket olvasok, valahogy az emberiségbe vetett hitem elkezd konvergálni a nullához. :(

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák