Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gaborbol

    őstag

    Nagyon tetszett az iras! Rengeteg emlek jott elo, egy biztos, szeretnek meg valamikor visszajutni.

    A tintahalas resznel nagyot mosolyogtam, mert nekunk is ugy mondogattak,hogy azt nem lehet kihagyni annyira jo...
    Mi szerencsere csak egy adagot rendeltunk, te az ahogy jott, ugy tavozott is, csak a sultkrumplit ettuk le rola :)

    Brrrrr, soha tobbet.Szerintem aki egyszer megszivta vele, az ugy gondolja engem megszivattak, aha, na majd akkor mas is ....

    Ezek utan a polippal mar csak egy dolgot tudtam muvelni, pedig tudom az etel nem jatek!

    Ami nekunk nagyon bejott, az az igazi gorog girosz(amiben sultkumpli is van)
    a rengeteg salata, friss zoldseg, fuszeres csirkenyars.Ezek viszonylag olcsok voltak, es valami eszmeletlen finomak.
    Gorog etelek kozul csak a gorog rizseshust probaltuk ki, az kb paradicsomleves fullig toltve tesztaval kis apro tesztaval, fott marhahussal. Kulonos nagy elvezetet nem okozott.
    Mi is kocsival mentunk,(2 eve) en lemetem meg Athen-ba is, annyira nem ragadott meg a hely.Az autovezetesi stilusuk eleg furi, szerintem nagyon aggresszivan vezetnek, ez volt az egyetlen unszimpatikus dolog amit elmondhatok roluk.

    Hja a haszbalt budipapir

  • gaborbol

    őstag

    válasz potyautas #6 üzenetére

    Hat a muszakahoz megmondom oszinten meg nem volt szerencsem.
    Azt tudom,hogy a volt fonokom mindig odakat zengett rola, valahogy nekem ez az etel eddig kimaradt.

    Szeretnek meg legalabb egyszer visszamenni Gorogorszagba, annyira tetszett. Gyonyoru szep a tenger, az emberek kedvesek, nagyon bejott. Igaz mi egy kis faluban toltottunk el 2 hetet(Sarti).

    A budis temara meg annyit akartam irni, hogy ugy tudom, hogy mivel nagyon enyhe a tel, ezert a szennyvizcsovek a haz kulsejen futnak,ott viszont hulyen nez ki egy vastag cso, ezert vekony csoveket hasznaltak. Az ujabb epitesu hazaknal mar nincs ilyen problema.
    Nem tudom mennyire igaz, szamomra hihetoen hangzik.

Új hozzászólás Aktív témák