Új hozzászólás Aktív témák

  • gaborbol

    őstag

    Nagyon tetszett az iras! Rengeteg emlek jott elo, egy biztos, szeretnek meg valamikor visszajutni.

    A tintahalas resznel nagyot mosolyogtam, mert nekunk is ugy mondogattak,hogy azt nem lehet kihagyni annyira jo...
    Mi szerencsere csak egy adagot rendeltunk, te az ahogy jott, ugy tavozott is, csak a sultkrumplit ettuk le rola :)

    Brrrrr, soha tobbet.Szerintem aki egyszer megszivta vele, az ugy gondolja engem megszivattak, aha, na majd akkor mas is ....

    Ezek utan a polippal mar csak egy dolgot tudtam muvelni, pedig tudom az etel nem jatek!

    Ami nekunk nagyon bejott, az az igazi gorog girosz(amiben sultkumpli is van)
    a rengeteg salata, friss zoldseg, fuszeres csirkenyars.Ezek viszonylag olcsok voltak, es valami eszmeletlen finomak.
    Gorog etelek kozul csak a gorog rizseshust probaltuk ki, az kb paradicsomleves fullig toltve tesztaval kis apro tesztaval, fott marhahussal. Kulonos nagy elvezetet nem okozott.
    Mi is kocsival mentunk,(2 eve) en lemetem meg Athen-ba is, annyira nem ragadott meg a hely.Az autovezetesi stilusuk eleg furi, szerintem nagyon aggresszivan vezetnek, ez volt az egyetlen unszimpatikus dolog amit elmondhatok roluk.

    Hja a haszbalt budipapir

Új hozzászólás Aktív témák