Új hozzászólás Aktív témák

  • Stanlee

    őstag

    válasz sagit #8 üzenetére

    En is orulok neki es nagyon vartam, de nekem mint kulfoldinek, aki havonta egyszer-ketszer nem sajat autoval, hanem mindig masikkal utazik at Ausztrian ez az elektronikus rendszer nem konnyiti meg az eletem.

    Nem fog csokkenni a nagy atutazasi rohamok alkalmaval az elso belepeskor a vasarlok szama azon a par db benzinkuton es bodeban a hataron az e-matrica ellenere. Aki eves matricat vesz, az eddig sem akkor vette meg, amig ot alltak a sorban a nepek, hanem idoben, november-december honapban, vagy januarban, mielott lejar az elozo eves.

    A teljes nyugat-europai nagy vonulasok osszesen 2 hataratkelore zudulnak ra (Salzburg meg Suben), ott akinek nincs eves matricaja vagy nem vette meg valahol meg utkozben, az beall a sorba es var, aztan faradtan es idegesen tolja tovabb.

    Ha nem lenne a 18 napos elovasarlas fasza lenne, igy az eves matricat vasarlok kivetelevel a tobbsegen ez a rendszer nem segit.

    Biztos lattal bodet, csak nem tudtad: Hegyeshalomnal amikor belepsz ott az elso Shell kuton a parkoloban a bode, nem lehet nem elteveszteni.

    [ Szerkesztve ]

    “Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

Új hozzászólás Aktív témák