Új hozzászólás Aktív témák

  • sagit

    addikt

    Én örülök neki hogy van, és nem kell jövőre matricázzak. Az idei éves matricámat a kocsimhoz kaptam ajándékba, nem volt opció a digitális változat de jövőre tuti olyan lesz.

    A legtöbb embernek amúgy itt éves matricája van. Még vidéken is, mert annyi a pálya, plusz olyan sok a lehajtó hogy rengeteg embernek megéri. (nem mint otthon, ott vidéken felejtsd el, baranyai példából indulok ki ahol él a családom, ott is megérné a kis falukból Pécsre-Mohácsra ingázni ha lenne lehajtó)

    A lényeg amit akarok mondani hogy mivel kb a legtöbb itt élőnek aki ingázik kicsit is éves van, ami az előző év decemberében is érvényes már és még a következő év januárjában is az. Ez a 18 nap ha online veszed semmit nem jelent, még ha január elsején is rendeli akkor is érvényes lesz bőven mire a másik lejár.

    És ami a hab a tortán hogy az éves matrica 87,3 euró, ami 27k. Ezért wiki szerint : "1703 km autópálya és 477 km gyorsforgalmi út van"

    Vs otthon 42980 ha jól gugliztam és szintén wiki szerint: 1490 KM gyorsforgalmi utakkal.

    [ Szerkesztve ]

    Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

Új hozzászólás Aktív témák