Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Spet

    addikt

    Na megpróbálok mindenre egy hozzászólásban reagálni (nem lesz rövid):

    Bandi8bácsi: Hát igen ezt mindegyik WP telefonon ilyen (mondjuk 950-en leredukálódott 10-12 másodpercre), de mint írtam nem kell gyorsvonatnak lennie. OneNote-n belül meg csak rövid feljegyzéseket teszek, már leszoktam a teljes bejegyzés megszerkesztését, lásd malajziai bejegyzések)

    Lauda: Akkor látom végül váltottál. (kb. emberek 90%-a P9-t választja, legalább is itt a fórumon)

    Freiherr, wesder: Azért egy kicsit kisarkalt kijelentések.

    Tesla93: Nem vesztettél volna semmit, ha átállsz 10-re (maximum órákban lehet mérni az állítólagos szenvedést), számomra megfelelően működött (10 alatt Viber, illetve, hogy a Messenger is működik, így tartható a kapcsolat a külvilággal, de akár Edge alól is lehet üzeneteket váltani [amit, ha jól tudok 8.1 IE alól kivettek])

    Luck Dragon: Én jómagam 8.1-el álltam be mögéjük (ami nem egyenlő azzal, hogy megszállott MS mobil szféra felhasználó vagyok!). Szeretem, hogy egyszerű, mint a faék, nem kell RAM-al ROM-al játszani.

    zolee001: Igen hallottam, olvastam ezekről az esetekről, de szerencsére kimaradtam belőle (valószínűleg én is vasvillás hozzáállással rendelkeznék akkor). De nem szabad eltekinteni, hogy más gyártók is eljátsszák ugyanezt a dolgot (nem lehet a telefonokat legújabb Android, IOS verzióra frissíteni, hiába bírná a hardware), ami nagy eséllyel ugyanezeket a dolgokat fogja kiváltani ("természetes elavulás"). Igen tudom van Ebay, SufniGSM, ahol olcsóbban lehet beszerezni dolgokat, csak ott vannak kockázatok (garancia intézés, SufniGSM-nél lehet lopott, ÁFA-csalt stb. a telefon)

    SutPet: Jó kérdés, hogy lesz-e valami. Ha még is terveznek valamit ideje lenne mutatni is belőle, akár sneak peak képet, hogy tényleg csinálnak valamit.

    janeszgol: Céges telefont kb arra tartom, hogy Ebay-t Geo-Ship-et, meg Alle app-t használjam, na meg, hogy céges dolgokat intézzem.

    Polllen: Megfordult. Nézzük is mi van a jelenlegi piacon amit még/már használhatónak találtam:
    - Xiaomi Mi 6: Egyszerűen gyönyörű egy k1b@sz0tt Iphone 6 kinézet, sokkal jobb hardwarrel természetesen (jah, hogy 150e Ft forintért már kapható garanciával)
    - Xiaomi Mi 5S: tavalyi modell, de még ami benne van bőven tenné a dolgát az én mindennapjaimban (jah csak 100-től indul itthoni garanciával)
    - Samsung: hagyjuk az évente kijövő J, K, E meg az ABC összes betűjét tartalmazó készülékeit, ami az előző évi kiadáshoz képest, ha 8-10%-al jobb
    - Sony: Anno volt az Ion, később tetszettek a Z szériából a Compact kiadások, főleg a Z5, de nézzük csak kicsit kereséssel, 2 éves modell garanciával 110-120e forint. Többi új kiadás X, XA XABCDEFGHIJKLM... ennél többe kerül.
    - Huawei: nézzük csak meg a tempera festésű retusálásokat végez egy flagship készülékeknél (lásd eredeti felbontás). Kell ez nekem? Köszönöm nem. (P9 szintén 100-tól indul garanciával)
    - egyéb több száz gyártó és készülék, nyálazza át akinek két anyja van.

    Ja és természetesen az 5SE illetve 950 megjelenése között 4 hónap különbség van, szóval nem annyira új (2016 tavaszán adták ki SE-t míg a 950-t 2015 novemberében).

    Tim: Szeretem koptatni a klaviatúrát baj? :P

    Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

  • Spet

    addikt

    válasz Polllen #19 üzenetére

    Mert nem jön be a rendszer maga Ion baszakodása óta, ennyi. (meg látni cégen belül is a vezetőknél csak Samu felhozatal van [6, 6 Edge, egyéb közép-közép, közép-felső kategória], és gyönyörűen egy android update tönkre vágta a levelezésüket, főleg úgy, hogy kb állandóan szükség van rá, és downgradelhették a készülékeket)

    És igen látható, hogy ami anno felső kategória volt, az megjelenik a közép kategóriában is, csak a gyártóknak valahogy mindig megszalad a ceruza árazás szempontjából.

    domos: Köszönjük a hasznos hozzászólást, amivel építő jelleggel álltál hozzá a dolgokhoz. Jár a képzeletbeli süti.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

  • Spet

    addikt

    válasz Wesder #24 üzenetére

    Köszönöm, remélhetőleg kitart egy ideig még. :K

    Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

Új hozzászólás Aktív témák