Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mickemoto

    őstag

    válasz Kalandor #74 üzenetére

    Pedig valóban voltak értékelések amik kukázódtak. Nekem a 2013 novenbert megelőző értékeléseim 2008-ig visszamenőleg törlődtek valamelyik átállásnál. Privát üzeneteimet amikben az eladás/vásárlás menetét megbeszéltem 2011-től minden alkalommal elmentettem, most is vissza tudom keresni. Viszont az értékelések csak 2013 novembertől szerepelnek. Ezt is vissza tudom keresni. Pedig azok az értékelések amik törlődtek azok a hardverapró rendszerében történtek.

    [ Szerkesztve ]

  • Geller72

    veterán

    válasz Kalandor #74 üzenetére

    Ez annál régebbi sztori, mint az atw-s link. Voltak sima topicok, amiket ti kezeltetek, és ahogy még most is, - ha jól emlékszem - 25k bejegyzésenként újranyílott egy új. De akkor volt egy keresőrésze a motornak, amibe ha beírtad a user nicket, kidobta, hogy kinek, mennyi és milyen értékelése volt. Ahogy a motorok cserélődtek a ph alatt, mindig jött valami, ami miatt az átvitt értékelések egy része kukázódott. Nyilván nem volt jó az a rendszer sem és az sem, amikor eltérő számú volt a kapott/adott értékelés is, de az tény, hogy sokkal több értékelésem volt, mint most. A mostani pontrendszerben is azért vannak fehér foltok. Például, ha valakitől többször veszek ugyanazt (pl. MS WIN Lic.) akkor csak egy értékelést adhatunk/kaphatunk, mert a többit nem kezeli le. Hiába történt fizikailag akár 40 adásvétel köztem és az eladó közt. Aláírom, ez már nem akkora probléma és azt is aláírom, hogy kezd a rendszer összeállni. (Így 20+ év után :D). Ami viszont tuti, hogy igenis volt kapacitásotok, erre külön topikokkal az adásvételekkel kapcsolatos problémákra és az egyszerűbbeket gyorsan meg is szoktátok oldani. Amit nem tudok, de mintha úgy érezném, hogy a "szerkesztőség" létszáma lényegesen csökkent, ergo kevesebben vagytok sokkal több melóra. :D.
    Az általános, free hirdetéseknél még azt mondom, ok. De ha valaki fizetett hirdetést dob fel és ilyen bosszúnegatív miatt csorbul a hírneve, az azért szerintem bosszantó, hogy nem megoldható. (Nem tudom, hogy jól emlékszem e, de mintha lett volna nálatok régebben valami adatvesztéses sztori is egy ilyen ph moci verzióváltásnál?)
    De nehogy azt gondold, hogy engem ez annyira stresszel, ha nem látom ezt a blogbejegyzést, nem is foglalkozom vele. Egyre kevesebbet vagyok itt is, köszönhető ez szerintem talán annak is, hogy sokkal kevesebb tartalom "gyártódik" a ph-n, mint régebben. Még a logout is "kiürült", alig vannak privát blogbejegyzések. Ez nem is olyan régen azért szerintem más volt, nem csak a logout blogbejegyzéseket, de még a frissen megjelent cikkeket sem tudtam naprakészen olvasni, annyi minden volt. Szakmai és egyéb vonalon egyaránt. Könnyen lehet, hogy ez nem kimondottan a ti hibátok, hanem egyszerűen ilyen tempóban változik a világ. Rengeteg streamer lett és manapság inkább megnéznek egy, vagy több vidit, podcastot, mint hogy olvassanak fél-egy órát az őket érintő témában. Igen, én is köztük vagyok. Nem azért, mert lusta vagyok olvasni, hanem így ez nekem egyszerűbb, gyorsabb, komfortosabb..etc. Gondolom, nem csak nekem. Én azért szurkolok, mert nekem a Ph talán az egyetlen online közösség/platform, amihez a kezdetek óta ragaszkodom és kitartok mellette. :R

Új hozzászólás Aktív témák