Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Viktor0610 #64 üzenetére

    Betonba van öntve a forráskód? :DDD

    Friss sztori, mert most ültem le a székembe pont: egy jó órás utam volt Monorra és aztán vissza ismét, költségben amit bizton tudok forintosítani ilyen 700 pengő, megvan róla a tiket. Mindezt azért, mert a kedves tulaj meséket farag a monitorja körül, amin nem csak 2 helyen van "megpengetve" a keret, hanem minimum 4 ponton, sz@rtig van pixelhibával, de legalább úgy nagyon nem is zavartatja magát ezek miatt. Xtra info, én még panelcsere után nem láttam olyat, hogy az új panelen is ott legyen a fehér fal, ami elvben a maflást adta a moncsinak, de biztos kell hozzá szakértői vélemény 10 oldalban, mert ez így önmagában kevés.
    Ez így egy patika eladó, ha még 5 ember megy rá és sz0pja be, akkor még 5-en, semmi nyoma nem lesz.

    A bosszúnegatív más tészta, de most nem emlékszem, mi az álláspont.

    Pont most én sem tudom, azt amikor engem majdnem kivágtak, mert picit felpaprikázódtam és felemeltem a szavamat, hogy na itt az a bizonyos vonal, akkor olyan volt, hogy hát, kifizettél valamit, kaptál helyette egy kb. féltéglát, de ha beírod neki a negatívot, akkor ő is beírhat neked bármire hivatkozva bármit, mert csak. Vagy te sem értékelsz. Egy multireges csalót, aki még fenyegeti is az embert privátokban. Azért vannak itt dolgok :K

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák