Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -szp-

    aktív tag

    válasz #51736960 #33 üzenetére

    Amúgy én tök jól szoktam szórakozni a fintorgókon/fintorgókkal (úgy vettem észre, egyre több kötekedő kacsint össze velem)
    pénteken én voltam szerk. ügyeletben (fél nyolcra értem be kb), este ott ragadtam a szemle meg már nem emlékszem mi miatt addig, hogy a SpaceX-re nem értem volna haza, szóval gyorsan megírtam ugyanarról a fellövési kísérletről ötödszörre is valamit, amit korábban még nem veséztünk ki. A sikeres bumm után elolvastam kb 4000 idióta hozzászólást, hátha találok bármilyen új infót (a NASA fóruma hihetetlen alacsony színvonalú tud lenni) és szereztem robbantós videót, aztán elkezdtem egy bestof kinemlövés-kilövés médiaválogatást összevakarni nektek, viszont mikor felnéztem már reggel volt, beáldoztam a napot a netadó followupra, ami ha jól emlékszem 21.00 körül lett csak kész, ekkor már 40-42 órája voltam ébren, de addig nem akartam elindulni haza, míg valaki be nem szól... hát egykor elindultam, még szerencse hogy nem vagyok totálisan függő, így megelégedtem a LoL kupára érkezett hőbörgéssel :DDD
    az mondjuk tény, hogy a vasárnapi termés már megnyugtatóbb volt.

    (#31) szupermacs: teljesen hullámzik, volt hogy hetekig senki nem csinálja, olyankor ledobok egy "nájsz tráj márkot", vagy kitalálok valami alufóliasisakos sztorit. azt vallom, hogy ha már kiálltam a sarokra, akkor minimum élvezem a dolgot ;)

    [ Szerkesztve ]

    <!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

  • -szp-

    aktív tag

    válasz #51736960 #37 üzenetére

    érkezéskor még azt mondták, lehetőség szerint öltönyös bulikat rendezzek. Ennek megfelelően tettünk rá néhány kísérletet, de valóban nem volt rá vevő se az olvasó se a hirdető. 8-10-15 éve még akár életképes is lehetett volna, de a világ nem erre tart. Én nem bánom, ami most van, attól még pont nem hülyülök el, na de ha egyszer elkészülök, olyan Elon Musk anyagot kaptok, lehet én is megbánom hogy így rápörögtem :B

    [ Szerkesztve ]

    <!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

  • -szp-

    aktív tag

    válasz #51736960 #39 üzenetére

    gigaanyag, ahogy mondtam, még én is megbánom :D eddig 24 ezer karakter, és még hol a vége...

    <!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

Új hozzászólás Aktív témák