Új hozzászólás Aktív témák

  • -szp-

    aktív tag

    válasz #51736960 #33 üzenetére

    Amúgy én tök jól szoktam szórakozni a fintorgókon/fintorgókkal (úgy vettem észre, egyre több kötekedő kacsint össze velem)
    pénteken én voltam szerk. ügyeletben (fél nyolcra értem be kb), este ott ragadtam a szemle meg már nem emlékszem mi miatt addig, hogy a SpaceX-re nem értem volna haza, szóval gyorsan megírtam ugyanarról a fellövési kísérletről ötödszörre is valamit, amit korábban még nem veséztünk ki. A sikeres bumm után elolvastam kb 4000 idióta hozzászólást, hátha találok bármilyen új infót (a NASA fóruma hihetetlen alacsony színvonalú tud lenni) és szereztem robbantós videót, aztán elkezdtem egy bestof kinemlövés-kilövés médiaválogatást összevakarni nektek, viszont mikor felnéztem már reggel volt, beáldoztam a napot a netadó followupra, ami ha jól emlékszem 21.00 körül lett csak kész, ekkor már 40-42 órája voltam ébren, de addig nem akartam elindulni haza, míg valaki be nem szól... hát egykor elindultam, még szerencse hogy nem vagyok totálisan függő, így megelégedtem a LoL kupára érkezett hőbörgéssel :DDD
    az mondjuk tény, hogy a vasárnapi termés már megnyugtatóbb volt.

    (#31) szupermacs: teljesen hullámzik, volt hogy hetekig senki nem csinálja, olyankor ledobok egy "nájsz tráj márkot", vagy kitalálok valami alufóliasisakos sztorit. azt vallom, hogy ha már kiálltam a sarokra, akkor minimum élvezem a dolgot ;)

    [ Szerkesztve ]

    <!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

Új hozzászólás Aktív témák