Új hozzászólás Aktív témák

  • tabela

    tag

    Töltési mizériáim vannak
    1. Van egy QI töltő-adapterem, ami egy kis fekete műa lapocska végén egy rövidke szalagkábellel és micro usb csati. Kínai persze, az van ráírva, hogy 1000 mVa (hiszi a piszi) de a Honor 7-et pl. hibátlanul eteti. Nos a Z5-öt nem (több QI töltőaljzattal is próbáltam, gyári Nokiával is), úh. wireless töltés egyelőre sztornó.
    2. Mivel van pár kütyüm (telefon, tablet, óra) használatban, ezért az éjjeliszekrényemen van egy külön táp bemenetes USB elosztóm, arra szoktam rádugdosni a dolgokat éjszaka. Eddig szinte mindent tudtam arról tölteni. Nos a Z5-öt nem, úh. őkelmét külön konnektorból kell etetni.
    3. Van egy Brodit aktív autós töltőm, amit még az S6-hoz vettem (a telefont már eladtam), de univerzálisnak is tekinthető, alul microusb, felül rugós rögzítő. Azért örültem, hogy a Z5C-nek végre rendes helyre, alulra került a töltő bemenete, mert azt gondoltam, hogy majd ezt végre tudom vele használni. Nos, ez is felejtős, mert a telefont belerakva esze ágába sincs töltődni, csak ha kissé előrebillentem, pont annyira, hogy úgy meg már nem lehet rögzíteni.
    Ezen kívül szereti eldobálni a bluetooth, kapcsolatot az autóval, nagyon klassz egy beszélgetés alatt 3x újrahívni a partnert. A lejátszási listákat se akarja megosztani az autó hifivel (mondjuk ezt csak a szifon tudta eddig), így marad a telefonról kezelés. Léptetni azért lehet a számok közt.
    Az itt is megvan, hogy néha random nem lehet megtalálni bizonyos contact-okat, amikről TUDOM, hogy benne vannak a google-fiókomban. Pár órával később meg simán előkerülnek.
    A naptár is elszállt egyszer, amikor már pont felvittem volna egy találkozót jó hosszú leírással, és több meghívottal.
    Szóval az első két nap nem lopta be magát a szívembe. :O
    Pedig már rendeltem neki ezt-azt az ebay-ről. Aztán lehet, mire megérkeznek, már nem is lesz meg... :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák