Új hozzászólás Aktív témák

  • holozis_HUN

    veterán

    válasz Williamgrant #9026 üzenetére

    Semmiféleképpen sem szerettem volna szapulni a szervizet, csak szeretném elkerülni. Azért írtam ide is (tudom, hogy OFF, meg a Z3-ban eléggé kevesen írnak) hogy hátha tudtok okosat is mondani, és a hozzászólásaitokkal rávettek, hogy hívjam fel őket :) Ezúton is szeretném megköszönni :) Remélem, hogy teljes új készüléket adnak helyben, mert most hogy megnéztem jó pár színnel, igenis egy csomó színnél eléggé jól látszódik és zavaró. Nem szeretnék szervizet, mert várni kell (ez a legkisebb baj), meg lehet pont nálam lesz az, hogy összekarcolják, stb. És nem szeretnék egy olyan telefont, ami már az első nap javítva lett... Ha már igenis fizettem érte, akkor legyen az makulátlan amikor megveszem, és ha leejtem vagy valami, és szervizbe kell küldeni, megértem. De hogy így egyből rossz... Na mivel benne vagyok a 3 napban, remélem tényleg adnak egy új készüléket. Mert biztos, hogy nem az én hibám, nem lett vízbe mártva, amint hazaértem vele ráraktam a T-ben kapott fóliákat és egyből beleraktam egy tokba, olyan, mintha épp most csomagoltam volna ki (nem is áll messze az igazságtól). Szóval bizakodom, hogy holnap kicserélik egy teljesen új telóra! :)

    El errar es humano y el perdonar, divino.

Új hozzászólás Aktív témák