Új hozzászólás Aktív témák

  • k850

    addikt

    válasz RAMBÓ #15710 üzenetére

    Hát nem nagyon kavartad fel az állóvizet, két-három sortárs erősítette meg a negatív tapasztalatot.

    Szerintem a készülék típus fanok, már váltottak Z3; Z5 vagy valamire... iPhone? :F
    Amit hozzátennék a gondolataidhoz.
    Nekem annak idején a legproblémásabb készülékem volt a mai napig a kedvencem, Sony Ericsson K850.
    Kifogtam egy "selejtet", habár úgy gondolom, hogy ilyen készülék nem kerülhet ki a szalagsorról.
    Szerény véleményem szerint, a nagy telefon piacért folyó versenybe neves cégek is, gusztustalan reklámmal akarna előnyhöz jutni. Ebbe a hibába esett a Sony is, VÍZÁLLÓ jelzővel becsapva a vásárlókat. Vissza lehet olvasni a többi toppikba is, hogy mennyi gond van ezzel. Ha korrekt volna a cég, akkor visszahívná az összes készülékét, tudom ez a márka megszűnésével egyenértékű lenne.
    De nem tanulnak a hibáikból, hanem előre menekülnek, hasonló gagyi anyagból, rossz technológiával, a kategóriához nem méltó módon elkövetik az újabb bakikat. Lásd a Z3, Z5. (melegszik, beázik)

    De, hogy mit tehetünk ellene, ha már megvettük a készüléket!
    -Nem teszem vízbe, óvom a párától.
    -Nem akarok mindenképpen 4K videót felvenni, amikor már ezerszer le lett írva, hogy ne tedd, mert túlmelegszik, a hő hatására szét válik a dilatáció miatt a készülékház.
    -Óvom a készülékházat az ütődéstől, és a mechanika behatástól. Nem teszem szűk farmer zsebbe, mert megfeszül (hajlik), persze, hogy előbb utóbb szétnyílik a ragasztás mentén.
    -Nem hagyom tűző napon, ill. a kielégítetlen játék szenvedélyemet nem a telefonomon fogom levezetni, hogy megfőljön.

    Ha ezeket az óvintézkedések megteszem, akkor boldog tulajdonos vagyok! El kell fogadni, hogy nincs tökéletes telefon típus. Lehet váltani a márkák között, máshol is vannak gondok, majd egyszer csak azt veszed észre, hogy az a szar Sony hiányzik.
    ;)

    -Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

Új hozzászólás Aktív témák