Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz kaciokos #8250 üzenetére

    Akárhogy próbáltam ezt előidézni nem tudom .. milyen fájlkezelő amit használtál, nekem se a gyárilag rárakott, se a total commander nem okoz ilyet.. illetve gallériánál is néztem a gyárit és a quickpic alkalmazásokat és ezeket keverve, de semmi.. próbáltam a menüből meghívni, asztalra kirakott ikonokkal, semmi..

    Ez is olyan lehet mint a galériában levő thumbnail bug? van akinél előjön, van akinél nem?
    Nem értem, hogy vannak ezek..

    (4.4.4-es androiddal néztem).

    Az üvegre:
    Írni kell nekik az ebay-en belüli üzenőn.
    Nekem volt már postán elkeveredett (valószínű a posta által lenyúlt) holmim amit nem kaptam meg. Simán küldtek újat (akkumulátor volt fényképezőgépbe.. ~400Ft értékben).

    Általában a jó értékelésűek jól állnak a dologhoz. Valószínű nem kérik, hogy küld vissza, hanem elnézést kérnek és küldenek másik (rávalót) ha tényleg azt rendeltél.. volt már, hogy laptophoz rendeltem akkut, de véletlen a kisebb kapacitásút küldtek, akkor nekem pl. az ár felét visszatérítették ami több volt mint ha a kis kapacitásút kértem volna eleve (kb 10% árkülönbség volt a kis és nagyobb kapacitású akku között)..

    Azt TV-re rendeltem szintén androidos lejátszót, 4mag 2gb ram 8gb belső memória úgy egy éve.. de írták, hogy van benne bluetooth, de az nem volt benne, engem nem is zavart volna (kínaiak.. mondanak mindent) alapon nem érdekelt nagyon. De ők maguk kerestek fel és kértek bocsánatot a hiányzó bluetooth miatt (állításuk szerint maga a gyártó tájékoztatta őket félre) és az ár 25%át visszaadták (de ezen belül ha visszapostáztam volna a régit küldtek volna bluetooth-ost, de nem akartam vesződni vele).

    korrektek többnyire. persze van pár amelyik nem, de az a ritkább (azokat kiszórják hamar az ebay is a vásárló mellett áll általában)..

    [ Szerkesztve ]

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák