Új hozzászólás Aktív témák

  • Thocy a ZAGY

    tag

    válasz peet2107 #250 üzenetére

    Örök igazság, hogy ha egy ennyi ideje megjelent telefon alatt ilyen kevés a hozzászólás, az általában azért lehet, mert viszonylag kevesen veszik az adott készüléket, vagy nincs vele probléma. Olykor a két ok együtt, ami feltehetőleg a valóság. Így egyrészt viszonylag kevés a tapasztalat, másrészt azt jóval kevesebben osztják meg.

    A kérdésedre is válaszolva, eddig sok negatívumot nem láttam itt felsorolni, a telefon hozza egy tisztes középkategória felső felének színvonalát alapvetően mindenben. Én Samsungról váltottam, nem bántam meg, pedig azzal sem volt sok problémám, csak nagyobb kijelzőre volt szükségem, amit az XA2 Ultra viszonylag kevés kompromisszummal megadott.

    De a legjobb, és van rá lehetőséged, akkor kicsit tapogasd meg mindkét telefont, hogy neked személy szerint melyik fogása vagy menüje jön be jobban.

    Amúgy a Sony az XA2 szériára három év gyártói támogatást ígért (nem feltétlenül kap meg minden android főverziót, de a biztonsági frissítéseket igen), cserébe fenn van a Google által ajánlott céges telefonok sorában is.

    Más kérdés, hogy a biztonsági frissítéseket nem havonta, hanem 3-4 hónapot összevonva kaptam eddig, de a semminél ez is jobb.

    A legtöbb ember nem jut el a ''Miért pont Én?''-től a ''Miért ne?''-ig.

Új hozzászólás Aktív témák