Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Carradona

    csendes tag

    Kb. 2 hete van meg a gép, 2 éves hűséggel (mozaik s) + online kedvezménnyel 27e forintot kóstált, szerintem bőven megérte egy ilyen tudású készülékért.

    Kicsit off, de azért megosztom a tanulság kedvéért: az online vásárlás átvételekor a T-s hölgy beleerőszakolt a telefonba egy sim kártyát valami rossz méretű adapterrel, aztán nem tudta kiszedni... végül 10 perc szenvedés után közölte, hogy ezzel bizony el kell menjek szervizbe. Még csak kinevetni sem tudtam, annyira szürreális volt, hogy a vadonatúj telefonnal, ami még szinte a kezemben sem volt, szervizbe akarnak küldeni. Végül - nem kevés vita után - kicserélték egy másikra.)

    A telefon egyébként nagyon szép, kellemes kézbe venni, én személy szerint szeretem, hogy van súlya. Használat közben gyors, nem tapasztaltam semmiféle akadozást, belassulást, eddig ilyen szempontból 100%-osan meg vagyok elégedve.

    Folyamatosan próbálom optimalizálni az üzemidőt, de egyelőre még csak maximum egy napot tudtam kisajtolni belőle óvatos használat mellett. Ezt még próbálom finomhangolni.

    Egész pofás képeket lehet vele lőni, de csak és kizárólag jó fényviszonyok mellett.

    A kijelzőre dobtam egy fóliát, valamint egy fekete flip tokot használtam eddig, de utóbbit levettem, mert szörnyen bumfordivá tette a telefont és teljesen kiölte a használatából az élvezetet. :) Az összefoglalóban írják, hogy a kemény átlátszó tok szép hozzá, de ilyet nem találtam, ha valaki tudja, hol lehet kapni, annak megköszönöm.

    Panasonic GD30 --> Alcatel One Touch Max --> Sony Ericson T20 --> Nokia 3210 --> Nokia 3310 --> Nokia 8210 --> Nokia 2652 --> Nokia 6500 Slide --> iPhone 3G --> Nokia E72 --> Google Nexus S --> Sony Xperia SP --> iPhone 4s --> Samsung Galaxy S5

  • Carradona

    csendes tag

    Hálám a sírig és még azon is túl üldözni fogja azt az SP sorstársat, aki elárulja nekem, hogyan tudok háttérképet beállítani albumból, letöltött képekből vágás nélkül? Egy képemet sem engedi vágás nélkül használni. :S

    Panasonic GD30 --> Alcatel One Touch Max --> Sony Ericson T20 --> Nokia 3210 --> Nokia 3310 --> Nokia 8210 --> Nokia 2652 --> Nokia 6500 Slide --> iPhone 3G --> Nokia E72 --> Google Nexus S --> Sony Xperia SP --> iPhone 4s --> Samsung Galaxy S5

  • Carradona

    csendes tag

    válasz dooory #9499 üzenetére

    köszi a tippet, ki fogom próbálni! :R

    Panasonic GD30 --> Alcatel One Touch Max --> Sony Ericson T20 --> Nokia 3210 --> Nokia 3310 --> Nokia 8210 --> Nokia 2652 --> Nokia 6500 Slide --> iPhone 3G --> Nokia E72 --> Google Nexus S --> Sony Xperia SP --> iPhone 4s --> Samsung Galaxy S5

  • Carradona

    csendes tag

    válasz Titi76 #9518 üzenetére

    köszi!

    Panasonic GD30 --> Alcatel One Touch Max --> Sony Ericson T20 --> Nokia 3210 --> Nokia 3310 --> Nokia 8210 --> Nokia 2652 --> Nokia 6500 Slide --> iPhone 3G --> Nokia E72 --> Google Nexus S --> Sony Xperia SP --> iPhone 4s --> Samsung Galaxy S5

Új hozzászólás Aktív témák