Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csáky7

    tag

    válasz 22balu #50849 üzenetére

    sziasztok,én sokat olvasgatom ezt a fórumot és nem is akarok senki oldalára sem állni.Nekem is sp van ides tova közel 2 éve.Ilyen fagyások meg ujra indulgatások pl nekem soha nem jöttek elő.Néha csodálkozom is hogy másoknak mennyi gondja volt vele,mondjuk a kamera nekem az egyetlen gyengéje. Iphone-t nem is értem hogy lehet össze hasonlítani egy androiddal de most komolyan ,mint a win-t a linuxal kb. Namost aki igy kommentál hogy fos meg szar azt még meg is érteném valahol mert nekem is volt olyan hogy egy xperia pro tiszta tré lett de azért lássuk már be minden csak rom kérdée,igaz a hardver akkor sem biztos hogy jobb lesz de müködik.Az iphone se érték tartó ezt nem is értem honnan vette egyikőtök.Semmilyen mobil nem érték tartó és nem is lesz hiszen marhára nem érné meg akkor gyártani sem. ráadásul az ios-t mondjuk ki adják egy márkán belül tegyük fel 5 készülék tipusra ( csak tippelt szám) az androidot meg kb 20 tipusra ( szintén tippelt szám ). és ilyenkor jön az hogy nincs optimalizálva stb. Mégis ki várná el hogy 4 évig ugyan azt a telot nyomkod? a gyártó se hülye tljesen . Én is android párti vagyok ,kicsit szabadabb nyitottabb. bocsesz ha valakinek a lelki békéjébe tiportam csak az ilyen hozzá szólások kicsit ki tudnak engem is akasztani. NNa most már lehet fikázni :)

Új hozzászólás Aktív témák