Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #40935168

    törölt tag

    válasz motoflug #28936 üzenetére

    Dettó, alapfunkciók k.o.

    1. Hívok valakit, fülemhez emelem, elmegy a kijelző. Ez oké is. Normális. De amikor elveszem a fülemtől, nem jön vissza.

    2. Viber. Hívok valakit, kicsöng, kicsöng.. látom hogy nem veszi fel, dolga van, tárgyal, akármi. Nem akarom tovább csörgetni, letenném a pirossal. Semmi. Kijelző no reakció. Nyomok mást, semmi. Zéró, ultrasemmi.

    3. Rátettem a hívásletétel funkciót a power gombra, mert miután hívok valakit, beszélek vele és elveszem a fülemtől, kijelző hiányában nem tudom letenni a hívást, a másik fél pedig lehet leteszi, lehet nem, ki tudja. Ergo, power gomb, akkor a telóm leteszi - a kijelző pedig abban a milliszekundumban visszajön és még látom az utolsó tizedmásodpercben, ahogy a hívásképernyő visszavált az alapképernyőre.

    4. Ultralassú lépkedés menükben, üzenetekbe ki-be, Facebook, Viber, Skype, Gmail.. Alap programok szvsz a minennapi kommunikációmban. Van amikor - lemértem - 20 mp-et is várok, addig semmi, tipitapi - no reakció.

    5. Kijelzőcsere volt, mert a felső 1 centi megszűnt létezni mint olyan. Nem reagált semmilyen tapira. + kijelző vibrálás. Garis csere, most kijelző vibrálgat néha, de az egész felület tapizható ismét. A cseretelefon egy Xperia Z volt, a 3G-t leszámítva egy álom volt ehhez az SP-hez képest. Egyedül az LTE hiányzott belőle.

    6. Ez is nálam ajándék ingyentelefon. Még garis, de beletojok magasan. Rátolok egy hamarosan elkészülő KitKat-os Cyanogen Mod-ot és ha nem tér észhez attól a szoftver, akkor megívelem a telefont jó erősen és goodbye Sony.

    7. Autóban kihangosítás vezérlés: hívom a másik felet, kapcsolok a speaker ikonra, nem történik semmi. Aztán egyszercsak kihangosítja magától, majd a kijelző, kép, minden megmarad, de nem reagál semmire és a másik felet kell megkérnem, hogy a szia után tegyen le rendesen engem. :W

    Undorító egy szutyok.. egy életre elég volt.

    Egyedül a Walkman tetszik benne és a LED sor alul, ami a státuszokat jelzi. Illetve a Walkman flac támogatása.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák