Új hozzászólás Aktív témák

  • SkiDev

    senior tag

    Valaki tudna segíteni, hogy ébresztőben hogyan tudnék saját hangot beállítani a gyári hangok helyett? :))
    Illetve ugyanez a csengőhangnál... Beállítom a zenelejátszóból, hogy használja csengőhangként (mivel itt sem enged saját mappából választani), beállítja, de legközelebbi csörgésnél visszaállítja 'Ismeretlen csengőhangra' és hülyén kattog csörgés helyett.... Hogyan tudnám megoldani, előre is kösz :) :R

    Azon kívül én és Slimi nagyon jól kijövünk egymással még mindig, nincs fagyás, nem gondolkodik, minden abban a pillanatban történik ahogy szeretném, multitask sokkal jobb (bár a Fifa 14, Zene és Böngésző nem akar együtt menni egyszerre ;] :U ). Ma bekapcsoltam az ART-ot, 5 perc volt a boot, bár nem írt ki semmi optimizálást vagy mit mégis ART-ban van azt írja, az elején olyan sebességű volt, hogy az X8-asom oda-vissza pofozta volna, de megnyitottam minden appot, innentől ismét reszponzív. Képek minősége is nagyon sokat javult nálam (karcolt lencsével csinál olyat mint régen).

    bagyusz: Nem tudom láttad-e a THL T200C MA!TV-t (visszanézve is akár), de vajon az a navigációs sáv később nem oldható, meg ami egy gombnyomásra el tud tűnni, mikor szeretnéd és ha kell akkor csak felhúzod? :))

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

Új hozzászólás Aktív témák