Új hozzászólás Aktív témák

  • t-motion

    csendes tag

    válasz Celtis #163 üzenetére

    Az M5 egy nagyon jó telefon lenne.
    (M4A utód,tény "picit" magasabb áron. noha az is megkapja a 6os droidot)

    Én mikor először olvastam a telóról, akkor nagyon örültem, hogy egy jó adottságokkal rendelkező teló középkategóriába. sokáig ez volt a favorit. aztán megjelent. És elkezdtem fórumokat olvasni.
    Jött az infó is hogy nem jelenik meg Európában. :((( Úgyhogy csak import telóként tudom megvenni.
    aztán jöttek az első reakciók, kamera bug, softveres bugok... magától kikapcsol :O
    Gondoltam, szép álom volt..... De itt a rút valóság.
    Mostani állapot az, hogy magyar Sony oldalon "hamarosan" felirattal, úgy néz ki nálunk is megjelenik. illetve elkezdik az európai forgalmazását. valamelyik szolgáltató biztos lecsap rá.
    Nem kizárt hogy megurik az ára egy ideig.
    Én azt mondom neked, hogy érdemes kivárni a 6.0-át rá. és utánna megnézni hogy miket mondanak rá. Mert így én nem mertem megvenni. Pedig karácsonyra ezzel akart feleségem megörvendeztetni. De lebeszéltem.
    Szóval én sajnos azt mondom, hogy várj egy kicsit, ha ezt a telót akarod, mert februárra igérik a 6.0-át.

    Én most a Z5-et szemezek. és pár hónap múlva akarom a beszerzését. valamint ha az M5 megjavul hibáiból, akkor a feleségemnek veszek egyet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák