Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rjg

    őstag

    A tegnapi akciónál én is erősen elgondolkoztam ezen a telefonon, egyet meg is rendeltem az Aqua-tól, de négy év Xiaomi után lenne néhány kérdésem, azokhoz, akik használják:
    - Több tesztben írják a melegedést, illetve az amiatti korlátozásokat, ez mennyire jellemző? Nekem nyáron a Mi 11 (Snapdragon 888) egy párszor előadta ugyanezt, nem voltam boldog,
    - Páran írták, hogy lassú az ujjlenyomat olvasó. Én az utolsó három telefonomban kijelzőbe integráltakat használtam, azokkal sem volt bajom, de elvileg ebben gyorsabbnak kellene lennie. Nektek mi a tapasztalatotok?
    - Működik a double tap to wake? Mindenki mást ír, a régi Xperiákon biztosan ment, de az újakon nem egyértelmű. Szeretem hogy dupla tappintásra be-, majd ki is tudom kapcsolni a zárképernyőt, de így gyorsan meg tudom nézni az értesítéseket.
    - Van a Sony-ban olyan automatizáló, mint a Samsung Bixby rutinjai, vagy a xiaomi.eu-ban az időzített feladatok? A repülőmódot szeretném automatizálni, hogy minden reggel x időben kapcsolja azt ki. Vagy y időben váltson néma üzemmódba. A repülőmód időzítése általában root nélkül nem megy, de a gyártó támogatásával nem gond, de a tesztekben nem találtam erre választ.
    - Van integrált, vagy bekapcsolható hívásrögzítés benne?
    Köszi előre is a válaszokat. :R

    MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

  • rjg

    őstag

    Köszi a válaszokat! Ha a rutint megtaláljátok, annak a helyére és tudására kíváncsi vagyok. :B

    MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

Új hozzászólás Aktív témák