Új hozzászólás Aktív témák

  • Silenzio

    addikt

    válasz k850 #428 üzenetére

    Tiszta sor, értelek. Azt nem hittem, hogy fikázza, én azzal nem értettem egyet, hogy nem számít a kamera, ahogy azzal se, hogy rossz lenne az X1 kamerája. Nekem ugye a kiemelkedő videós képességek számítanak, ha nem így lenne, megtartanám a P30 Prót. Idén próbáltam S9+-t, S10-et, Note 9-et, Honor V20-at, P30 Prót és iPhone XR-t. Mindegyik készülékkel szaggatott a 4K, kivéve az iPhone-nal. Ezt a fickót követem, tetszik, hogy csak a kamerára koncentrál out of the box. Az Xperia 1-es videója
    megerősíti, hogy itt is kiesnek képkockák. Namármost, ha minden szar, az nem a telefongyártók hibája, hanem valószínűleg az Android Pie-é, csak keveseknek tűnik fel. Ha pedig így van, vagy irány az iPhone, amit nem szeretek, vagy messiásként várom az Android 10-et. A P 30 Prót 48 óránként töltöm, ha 24 óránként kell, valahogy csak túlélem. Az Xperia 1 Cinema Pro appje meg szinte zseniális, pofonegyszerű és kb. mindent tud, ami hobbivideósnak vagy félamatőr filmeseknek kellhet, a többit megoldja a vágóprogram. Ezért gondolkodtam el a beszerzésén. A telefon amúgy tetszik, de sztem nincs az a közép-vagy felsőkategóriás teló, ami ne elégítene ki amúgy minden igényt. Én csak szeretnék tisztán látni, mert nekem fölösleges kb. 300 ezres telefon, ha lehetetlenség vele szaggatásmentes filmet csinálni. Ebben a videóban a két évvel ezelőtti V30-at eresztették össze egy 14 millió Ft-os filmes kamerával. Szerintem elég jó. Persze valószínűleg azóta ugyanúgy Pie-ra frissült, és számomra használhatatlan lett. Szeretném, ha valaki megcáfolna.

    [ Szerkesztve ]

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Új hozzászólás Aktív témák