Új hozzászólás Aktív témák

  • yolan

    őstag

    Sziasztok!

    Itt is felteszem a kérdésem, hátha valaki futott már bele, vagy van rá valami ötlete.
    X10 mini Pro készüléknél ha van aktív hívás, teszem azt valaki felhív engem, én azt felveszem, ekkor a 4 sarokban ugyebár megjelenik a 4 gomb, melyek közül a jobb felső a mikrofon némítása. Na ekkor jön a probléma, mivel a bal fülemhez emelve, pont megnyomja ezt a gombot a fülem, s így némítja a mikrofont, mely igencsak zavaró.
    Próbáltam már különféle laucher appokkal variálni az elrendezést, de mind csak a homescreen-t tudja változtatni, a hívás közbeni felületet nem!
    Kérdésem, hogy valakinek valami ötlete a probléma megoldásához?
    Előre leszögezem, hogy nem, nem szeretném jobb kézzel felvenni a telefont és/vagy a jobb fülemhez emelni. Csak és kizárólag a bal fülemhez szeretném tenni.
    Felmerült benne, hogy ha jól emlékszem, ehhez a telefonhoz lett módosítva a gui ezzel a 4 sarkos elrendezéssel. Egy teljesen gyári, nem módosított android rendszer telepítésével megoldódna a problémám?

    “A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

Új hozzászólás Aktív témák