Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Voyage

    aktív tag

    válasz Mappa #18 üzenetére

    5800 meg gyorsaság? Samsung meg gyorsaság? :DDD
    Viccnek jó volt... :DDD
    Lehet, hogy van ennyiért jobb teló, nekem pl InnoV8 van most, de reggel feltöltöm, kb 20 percet beszélek rajta, délután 5kor csipog, hogy kéne töltő, fényt lekapcsolja, stb...
    Fényképet kb 3-at lövök, utána még 2 órát bírja az akksi, után vége.
    Mindemelett olyan iszonytatosan lassú az egész symbian, hogy az borzalom...
    Pláne iphone 3g után.
    Szóval szerintem jó ez a sony. :K
    Kijönne normális, nem slide formában, simán megvenném. :K

    http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

  • Voyage

    aktív tag

    válasz hackeeeee #36 üzenetére

    Hát fura egy ízlésed van...
    Szeretem én a symbiant, de olyan telefon nem gyártottak még, amivel gyors lenne...
    Majd talán 5ghz-es proci, 4gb rammal elég lesz neki... :(((
    5800-án rányomok valamire, vár egy órát, megiszik egy kávét, majd betölti, megint ugyanennyi idő míg megint mást akarok csinálni, arról nem beszélve, hogy az ujjam a telefonom másik végén kell kijöjjön, hogyha azt akarom, hogy érzékelje.
    WinMO meg mégrosszabb, omniám volt, 2 napig, annyira iszonyatosan lassú volt, hogy az már fájt.
    Szinte összes symbianos nokia-m volt, megmerem kockáztatni, hogy mai napig a leggyorsabb az ős N70 volt, ott nem vártam félórát, mire belép a menübe, onnan egy almenübe, stb... :(

    Nagyon nem ugyanaz...
    Mire eljutok az innov8-al odaáig, hogy megnyíljon a garmin mobile xt(menü, alkalmazások, garmin), és el is indul a program, addig eltelik minimum 2 perc, de inkább 3.
    Ennyi idő alatt egy nem symbianos telón végignézem az összes menüt, mindent elindítok, bezárok, stb...

    [ Szerkesztve ]

    http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

  • Voyage

    aktív tag

    válasz sheep #63 üzenetére

    Anno N70-el kezdtem, volt N82, N85, N95, N95 8GB, E60, E61i, E65, 5800, P1i, iPhone 2G, iPhone 3G és most az innov8.
    Ezek közül mind2 iphoneon rányomtam valamire, és ott volt előttem. A 16GB teljesen tele volt nyomva programokkal, zenékkel, képekkel, és bármit rögtön megcsinált.
    5800-án is 8GB-t telenyomtam, de ott rányomtam valamire, várni kellett, idegesítő volt.
    Innov8-ban ugye 8gb hely van, meg egy 8gb-s kártya, mind2 tele van, konkrétan 2perc 34mp mire bejutok a menün keresztül a garmin főmenübe.
    Ennyi idő alatt a térképen megkeresem merre kell menni, bejelölöm az útvonalat, és rég elindultam, ez még mindig áll egy helyben, és csak tölt és tölt...
    Ez mióta megvan, megfogadtam, symbian soha többet, winmo még annyira sem.
    iPhone nem kell, mert érintős cuccokat egyenlőre hanyagolom, de okos teló kell a sok program miatt. De hogy mit veszek még, azt nem tudom...
    Idou ha megjelenik, és olyan lesz, mint amire várunk, akkor azt biztos megveszem. :K

    http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák