Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #02683648

    törölt tag

    válasz Atlantis #230 üzenetére

    Tudtommal szervizbox megmutatja, h milyen szoftverek jártak eddig a telen, és ha garvesztéssel járó beavatkozás van, akkor -elvileg- akár ugorhat is a gari. H gyakorlatban mennyire érvényesítik ezt, nem tudom.

    A telt illetően: szerintem korrekt, az árát leszámítva. Én max 70-et adnék érte, bár szerintem tartom magamat az eskümhöz, h SE Walkmant többé soha :)
    Majd megnézzük mennyivel csökken az ár az elkövetkező időkben

  • #02683648

    törölt tag

    válasz Atlantis #232 üzenetére

    Na akkor most nyugodtan tudok válaszolni :

    Igazából objektív és szubjektív tényezők együtteseként. Kipróbáltam 2 gagyi (w200,w300) és 2 normálisabb (w660, w910) walkman modelt és kb. ez után.

    a) jóféle kilazulós Fast-Port

    b) propietary M2 kártya amihez külön olvasót kellett vennem, mert a meglévő kombó kártyaolvasó nem vitte

    c) kriminális gombok (w300, w910)

    d) laza csúszka, kilazulós műanyag hátlap (w910)

    e) a legjobbat a végére hagytam, a könnyen kontakthibássá váló headset és az alapzaj
    Előbbi annyit tesz nagyjából, h idő után vagy nem érintkezik jól, vagy telefonálás közben a mikrofon szépen beküldi a környezet hangjait a fülhallgató részbe, pl. metrón telefonálás közben a metróét. Ez gondolom nem általános hiba, de nekem a w200-al és a 910-el is jelentkezett, az alapzajos történetettel együtt mind2 telefonnal megcsináltam 3 kör szervizt, benne 1 pár headset cserével, sok változás nem történt.
    A w910-emen meg az vitt az őrületbe, h folyamatosan hallható volt a sistergő alapzaj mp3 hallgatás közben, próbáltam tesztelni mindenféle fülessel, sokféle zenével, saját grabbelésű jó minőségű mp3-al, de valamennyire mindig ott volt. Igazából ott rendült meg a hitem a márka w910-es modelljében, amikor folkmetál meglehetősen hangos hallgatása közepette jól hallható cicergő, pattogóhanggal járt a hangerő váltás (asszem ezt később szervizben megoldották, de az alapzajt nem)

    Most egy külön Mp3-am van (Sansa Clip), alapzaj nincs, hangminőség cx300-al jó, mondjuk a megabass hiányzik :))
    Az viszont vicc, h a fő telefonom egy vadonat újonnan vaterán 2500-ért vett Vodafone 331 tipúsú felmatricázott alcatel, és slide minőségben, ill bill. kezelhetőségében szénné alázza a w910-et (mondjuk műanyagból van, az tény), ráadásul mini usb-ről tölt.

    Ettől függetlenül lehet h később mégis beújítok egy újabb fajta W-s SE-t, hátha már nincs alapzaj, mert pár dologban nagyon korrekt cuccok (A200-as platform "multitask" funkciója, jó java támogatás, testreszabhatóság)

  • #02683648

    törölt tag

    válasz zombinyul #239 üzenetére

    Kifejezetten háklis vagyok a mobil gombokra. Amikor beharangoznak itt egy mobot, mindig megnézem a nagy képeket, h milyenek a gombok ? :DD

    Amely készülékeken kifejezetten jó gombokat tapasztaltam: Nok 6230(i), SE K800, SE W200, SE T280/T700, Nok 3110c

    Az abszolút mélypont a w300 halpikkely gombsora, a w910 fém gyorsgombjai kiválóak, a számbillentyűk síkban lévő műanyag vagy gumi borítása viszont nekem kifejezetten kényelmetlen volt.

    Slide ügyileg annyi, h MM-ben vettem tuti eredetin a készüléket, s már első nap is lötyögött.

Új hozzászólás Aktív témák