Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • punky10

    addikt

    Pár kérdés:
    -melyik gyárto nem használja a saját csatlakozoját?Jo lenne USB meg Jack,de szét lehet nézni az LG,Sami és a Nokiánál is.Sajnos ott is csak a Jack maradt.A sokszor áhitattal emlegetett almás-telefonnál még az sem.Ja,annak szabad...
    -Sok a 150 ezer feletti ár.Ez igy van!Én sem adnék ki annyit egy telefonért!Ezért nem vettem a megjelenésekor pl Nokia N97-et ,Samsung Omnia HD-t,Iphone-t...stb.Ujonnan,a megjelenése után ez az árkategoria általános,mégha nem is érthetö...
    -Nincs DivX.Sajnos...Bár a jövönek titulált Android még ennél is pocsékabb videolejátszással"büszkélgethet"...A Win-mobilok beépitett MédiaPlayere sincs igazán a toppon...Ezen a rendszeren ez már a sokadik telo,tehát várhato egy erre irt Core megjelenése(a Nokiások is ebben reménykednek)
    -nincs hangszintszabályzo.Na ez tényleg szényen a Walkmanok gyártojátol,bár én minden symbianos készüléken a PowerMP3-at használom,ha a Tubin megy,akkor ezen is fog.Probléma megoldva...
    A sebessége tényleg nem a legjobb.Ezen viszont Sw-frissitéssel lehet javitani!
    Nem akarok senkivel sem vitatkozni,de csodálkozom,hogy ami hibákat itt felsoroltatok,azt más telefonnál fel sem tünik?

    Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

Új hozzászólás Aktív témák