Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • androcles

    tag

    válasz Bog #66 üzenetére

    :K Bólogató János vagyok. Egyértelmű az indoklásod, nincs ezen mit vitatkozni. USB-t és 3.5 csatot, mert már évek óta erre várunk!

    "Nagyon soká tart, míg az ember rájön, hogy nem értett meg semmit..."

  • Lirion

    addikt

    válasz Bog #66 üzenetére

    "Bocs, de talán nekem, mint fogyasztónak engedtessék már meg, hogy nagy ívben tegyek arra, hogy a fastport gyártására specializálódott gyárakat hogyan lehet átszervezni. Másoknak sikerült.

    A kompatibilitás hülye példa. Egy miniUSB-t akarok és egy 3,5-ös jack csatit. Ennyi. Mert ezek már majdnem minden háztartásban ott vannak"
    Na álljunk meg egy szóra. Te, mint telefontesztelő biztos kurvára örülnél a 3,5-es csatinak, mint ahogy a nokia tulajok is, akik rákényszerültek, hogy vegyenek saját fülest, mert a nokiás szar. De hogy azokra a saját kis egyéni igényeid miatt rákényszerítenéd az új füles vásárlást, akik 3 éve vett SE telefonhoz kapott hpm-70-et használja vagy vett egy 15k-s hpm fülest, az nagy fokú önző és paraszt gondolkodásmódra utal. Több 100 millió SE tulajdonos van a világon, a te és a többi 3,5 csati őrült hülyesége miatt basszon ki velük a gyártó és a drága hpm füleseket kukázzák ki azért, mert a SE füles csatija nem kompatibilis a nokiáéval? Szánalmas. A magam részéről nagy ívben teszek arra, hogy neked 3,5-es csatis fülesed van, nekem hpm fülesem van meg m2 kártyám és nem lett volna sok kedvem az új telefonom megvételekor még kiadni 10 rugot egy új fülesre meg mem kártyára.
    Marketinges szempontból sokkal jobb, ha a füles szétszedhető, mint hogy az eddigi kompatibilitást kukába dobják néhány 3,5 jackhuszár sírása miatt.

    U.I.: nem személyesen neked szól, hanem mindenkinek, aki állandóan a fast portot fikázza.

    U.I.2: A telefon tetején elhelyezett csatlakozó pedig semmivel se jobb, mint az oldalt elhelyezett, sőt. Esőben rizikósabb és kényelmetlenebb a telefont zsebre vágni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák