Új hozzászólás Aktív témák

  • Kasya

    nagyúr

    válasz Dare2Live #47 üzenetére

    Mihez képest...nem tudom. Amit itt olvasok, onnan tajekozodom (ezért is irtam, hogy hallomásból). Rendre feljon az adott topikokban, hogy a 888 melegszik. Nincs ilyen keszulekem, nem tudok sajat tapasztalatrol irni.

    Pár generációt azért lekövettem a SD és Exy vonalon az S és Note szeriaban. Kb. olyan szintu problémanak éreztem, mint a Sony vs Samsung kameramodul kulonbseget. Van lathato, tapasztalhato kulonbseg, de keresni kell... tudom, ez kulon vitatéma.
    Sokkal inkább éreztem a feszultseget magamban, hogy nekem az SD varians kell, mert a GSMArena tesztjeben akár 30p+ SOT-tal is jobbat tudott a web test alatt (fejből).

    A teljesitmeny - melegedes - throtling hármast a Samunal egy lapon kell kezelnem. Konnyen melegednek, az aksi hamar eleri a 40+ fokokat es annak degradaciojan kivul a kijelzo is hamar beeg. Es ez nem feltetlen a CPU miatt van, csak szimplan a hőelvezetes.

    Most egy 865+ (Rog3) és egy Exy2100 (S21) van mellettem. Mindegyik elfuttatja ugyanazt, csak az Asust 10* tovabb tudom nyustolni. Nem mintha az Asust olyan sokaig lehetne jaratni 3+GHZ-en, mert 10-20p után jön a throtling (2,9GHz-re lol).

    Ja, hamar Samu topik. offként megjegyzem. Teljes ideg vagyok, mert az S21 egyik kamera üvege a semmitol keresztbe repedt közepen. A TMX-től meg az ég óvjon... Szerencsere nem zavar be a kepekbe, de duhito.

    Akkor teljesítmény vonalon minek vesznek csúcs SOCos készüléket? Mindnek fölös.
    Mondjuk a SOC-on kivul sok mas is van a Samu csucskeszulekeben, amit nem igen talál meg mashol. Nem "teljesitmeny vonal", hanem "zaszloshajo, csucskeszulek vonal".

Új hozzászólás Aktív témák